şükela:  tümü | bugün
 • biri aptalları düdükleyip parasını cukkalayan bir çakal.

  öteki futbol hayatı boyunca henry, bergkamp, pires, fabregas, rosicky, arteta, giggs, rooney, scholes, kagawa gibi klas adamlarla oynayıp kariyerinin son döneminde proje takım kuruyoruz diye kandırılıp mehmet topal, josef de souza, alper potuk ve semazen diego'dan oluşan kabız bir orta sahayla oynamaya mahkum edilmiş ve çok para alıyor diye aptal taraftarların mucize yaratması beklediği, küfür ettiği bir mağdurdur.

  adam işini yapmaya çalıştı, olmadı. kapı gibi sözleşmesi var. oynasa da oynamasa da parasını alır. sen de çeneni yorarsın.

  bu arada son 3 yılda fenerbahçe'nin forvetine suarez, lewandowski, kane gelse daha fazlasını atamazdı. top gelmiyor top, alo!! forvetler maçta 1 pozisyona girerse öpüp başımıza koyuyoruz. anca janssen çok koşuyor. amk.

  ikisi de çok kazanıyor. biri çalıyor, diğeri hakkedişini alıyor. siz çene yapmaya devam edin.
 • aralarından seçim yapmanın güç olduğu iki keriz avcısının kıyaslamasıdır. galiba van persie bir adım daha önde.
  (bkz: robin van persie'nin kendini iyi hissetmemesi)
 • ''benim gitmem için ekstradan alacağım 2 milyon euro vardı ya hani, işte o parayı aldığım ve gittiğim zaman hollanda federasyonu bana %51 kesinti uygulayacak. o parayı da sizin ödemeniz lazım''

  biraz önce spor servisinde fuat akdağ ve mehmet demirkol söylediler. ikisi de kahkaha attılar amk:)

  van persie'nin fersah fersah önde götürdüğü kıyaslama. diğeri içeri girip çıkıp bir daha yapmayacağım diyor, zaman geçip unutulunca tekrardan tokatlıyordu. bunda acıma da yok, devamlı tokatlıyor amk:)