• kendisi gibi düşünmeyen birini olur olmaz şeylerle itham etmek için gidip adının altına yazmaz, böyle küçük işlerle uğraşmaz. tartışılacak bir konu varsa onu orada değerlendirir, kendi çapında bir cadı avına soyunmaz. sokakta söyleyemeyeceği herhangi bir sözü ekranın ardından hoyratça kullanmaz.

iyi kötü bir sosyal yaşamı vardır, ''kadınlara yaranmak için yazmak'' gibi bir duruma düşmez.

birini kendince küçük düşürmek için ''oryantal101 dersi vermiş'' demez.

şüphesiz ki kin tutmaz, yanlışa düşeni affeder.

dev gibi bir egosu vardır, kendinden üçüncü tekil şahıs olarak bahseder.*
  • kendisi askere gitmez, gerekirse asker ona gelir.
  • askerdeyken de sözlüğe girebilendir*
  • hayatınızda 2-3 kere gördüğün bir adamı ne kadar çok sevebilirsin, sorusunun yanıtıdır kendisi. halı saha maçlarından halı saha maçlarına, toplasan 3-4 kere görmüşümdü bu adamı. lakin o günlerden beri çok severim. adını, cismini, şeklini hep bi gülümsemeyle anarım.

onu neden bu kadar çok sevdiğimi demin yine anladım. aradı, "abi gelmiyor musun? göremedim seni içerde?" diye sordu. adamın aklına gelmişim, üşenmeyip arayıp soruyor. iyi adam, güzel adam. özlenen badi. seni bulacağım olm.
  • geçen bu adama küfredildi zannettim, daldım kalabalığın ortasına. dalmaz olaydım... adama alt tarafı "nah" demişler.
  • bugün bir yerlerde* skydive yapan, adrenalini gözlerinden fışkıran yazar. en son 24 metrelik mostar köprüsünden suya atlamıştı. suyla buluştuğu anda bir çotank sesi yankılanmıştı ve nihayetinde beli küküm olmuştu* umarım bu sefer ona benzemez de bir sonrakine beraber atlarız diye kandırırım ama o yine kendi başına atlar*.
  • 2012-2013 sezonu oynanan esbpl'de sondan bir önceki hafta reset fc takımına karşı oynadığı müthiş futbolla ve attığı olağanüstü muhteşem golle hafızalarda yer edinen adam. ayrıca, sakalları vatan, millet meselesi olmuş zat.
  • hasta olduğunu öğrendiği hiç tanımadığı birine bile "iyi misin, seninle ilgilenen biri var mı?" diye soran güzel insan... (oynadınız mı yakar top?)
  • bugün doğum günü olan güzel insan. kutlu olsun.

he ayrıca, (bkz: fahir photography)
  • hakkında verilen ''fahir photography'' bakınızı tamamen ironik amaçlar içeren yazar.

fotoğraf çekmeyi seviyorum, nispeten pahalı da bir makinem var* hepsi bu.
hesabın var mı? giriş yap