şükela:  tümü | bugün
  • eski auto motor und sport yazarı otomobil gazetecisi. auto motor und sport'un kapatılmasının ardından carviser adıyla youtube üzerinden otomobil test videoları yayınlamakta.
  • harika test videoları yayınlayan adam. ben biraz geç keşfettim ama çekilen kısa süreli videoları oldukça başarılı olmuş.
  • carviser vidyolarında izlediğimiz fahir talib çok başarılı. bir test vidyosu ararken umarım onun da vardır diyorum, varsa ilk onu açıyorum. kendisinin örnek bir beyefendi olduğunu düşünüyorum, alt tarafı test vidyosu ama yapabilirsen sanat oluyor. kusurlarıyla karşılaştığını söyleyenin bunu ona yakıştıramadığını da söylemesinden de anlaşılıyor. değerli biri. allah yolunu açık etsin.
  • test vidyoları basit, sıradan ve detaydan uzaktır.
  • youtube üzerindeki, otomobil test videolarının kalitesizliği göz önünde bulundurulduğunda, başarılı bulunan kişi. en azından diksiyonu düzgün. kelimeleri yutmadan, tane tane konuşabiliyor.
  • bilinen diğer oto test kanallarının aksine sade ve izleyicisini yormadan test yapan kişi. bir otomobilin testini 1.5 saatte bitiremeyen, aracın içinde gereksiz onca detaya takılan diğer kanallar yerine kendisi takip edilebilir.
  • (bkz: carviser) adında youtube otomobil test kanalı olan ve işini gerçekten profesyonelce yapan kişidir.

daha önce de belirtilmiş 1-1.5 saat sizi bağlayıp sıkmadan 15 dakikada verilmesi gerekenleri aktarıyor ve bilgilendiriyor.
    biraz konuşma şekli soluksuz kalmış gibi ama takdiri hakeden nadir insanlardan.
  • diksiyonunu ve ses tonunu kıskandığım adam.