• sağlık bakanı fahrettin koca’nın toplu taşıma araçları için yaptığı doluysa binmeyin uyarısı. link

ben de sayın bakanımızı dinleyerek bugün bunu uyguluyorum. işe 1-2 saat geç kalacağım ama bakalım kovulmayız umarım.
  • okulları açalım üstüne üniversiteleri de açmaya çalışalım. memlekette en dandik 2. el araba 60-70 bin lira olsun ama toplu taşıma doluysa binmeyelim.

meşazınızı aldım sayın bakanım.
  • bakın devletimiz nasıl da çalışıyor. akp gençlik kolları videosunu izlediniz, gaza geldiniz. artık kim olduğunuzu biliyorsunuz. şimdi de bu harika tavsiye geldi. hadi bugün yine iyisiniz. bir uyarı da benden gelsin. boşsa binin. bu kıyağı da herkese yapmam.
  • ben de yönetemiyorsan oturma bakanlık koltuğunda diyorum.

(bkz: öyle başa böyle tarak)

edit: imla
  • akp mitinglerine de katılmama çağrısı yapsaymış bari.
  • annelerin "terli terli soğuk su içme" söyleminden öteye gidemeyecek bir sağlık bakanı uyarısıdır.
  • redbull ile çözülecek problemdir.

dağıtın herkese bir kaç karton, millet uçarak gitsin.

bunlar herkesi kendileri gibi makam arabası sahibi sanıyor herhalde. halktan ne kadar uzak olduklarını görmemek imkansız.
  • kendisini metrobüsle işe gelip gitmeye davet ediyorum.

makam aracım olsa ben de bol keseden tavsiye ve uyarı veririm vatandaşlara
  • aracın şöförüde "aracım dolu kağıdı" versin, sonra işe gittiğimizde müdürümüze bu kağıdı verelim ve gecikmemiş sayılalım
  • sabah sabah ne diyeceğimi bilemedim en iyisi masterchef başlığına yazı yazayım buraya kelime harcamaya değmez dediğim başlık.
hesabın var mı? giriş yap