şükela:  tümü | bugün
  • bunu yazmak zorunda olması bile ekrem başkanin başarısını gösterir.

bakın ekrem'e oy vermiş arkadaşlar, adam hasta oldu ben de geçmiş olsun dedim.
  • tweet'in ilk cümlesi istanbul'da iş yapan iş adamı kimliğini, ikinci kısmı da sağlık bakanı kimliğini gösteriyor. biliyorsunuz ticarette bu tarz nüanslar önemli.
  • hasta verilerini belediyeler ile paylaşacak mı paylaşmayacak mı keşke bu konuda bir açıklama yapsaydı. toplum sağlığını ilgilendiren bu kadar önemli bir gündem varken kendisinin siyasi şovunu izlemek pek eğlendirici gelmiyor zira...
  • hayırsız akraba misali. sizi aramaz aramaz, hasta olunca göstermelik ararlar ya, ona dönmüş.

adamı ülkenin en önemli toplantısı için aramayın, sonra gelince böyle şov yaptın.

nedeni basit. sabahtan beri sosyal medya, haber siteleri inledi. bir çok ünlü kişilik pozitif çıktı ama bu kadar gündem olmamıştı. ekrem bey pozitif olunca yer gök inleyince, sevgi gösterisi doruğa ulaşınca hemen nemalanmaya çalışmışlar. geçiniz efendiler!!.
  • toplantı için neden aramadın bakanım diye sorulacak bir twit. twitter kullansam ben sorardım ama kullanmıyorum.