şükela:  tümü | bugün
  • sübliminal mesaj yoluyla kazandırılmış bir sempatidir. benzeri kişi sayesinde kimlik verilmiştir.

çok çok basit şekilde, bu adam, çocukluğumuzda babacanlığını tüm rollerine saçmış, hem sert, hem güler yüzlü, sevecen ve katı kadir savun'a benziyor.

kadir savun
    fahrettin koca
  • açıklamaları gece uykulu ve yorgun halde yapmasıdır.
  • sana öyle görünmüş.
  • siyasal islama bir bardak su vermem.
  • sempatik olduğunu kim söyledi? hele atatürk sorusuna ekşimiş surat ile verdiği cevaptan sonra sempatinin s'si kalmamıştır.
  • aktroller tarafından şişirilmiş bir balon ondan sempatik geliyor.

sıradaki cumhurbaşkanı olsunmuşmuş heuuehe

siz gidin kendi ohal'inizi ilan ededurun
  • sempatik de değil, süreci de iyi yönetmiyor, toplu sayı vermeyi de bıraktı, sayıları az gibi gösterip algı yönetimi yapıyor, salgını da engelleyemedi, doktorlarını ve sağlık çalışanlarını da korumuyor.

tek tav olduğunuz şey kırmızı yorgun gözlerse ben de bunu size kolaylıkla sağlayabilirim. böyle bir süreçte onun bile sahada olması gerekirken korumalı odalarda toplantılar yapıp yaşlıları hedef gösteren uyduruk açıklamalar yapıyor. kendi hastanesindeki çalışanlara zorunlu ücretsiz izin dayatıyor. hele hele.
  • ilk başlarda sempatik gelmişti. kendi kendime gerçekten süreci iyi yönetiyor vs. dedim. sonra anladım ki özellikle son konuşmalarında iyice akp propagandası yaptı. sayıların artması vs. durumu olunca, bununda diğer akp bakanlarından farkının olmadığını anladım.
  • sosyal medya viralleri
  • tarafımca hiç sempatik görünmemektedir kendisi. açıklamalarını tutarsız ve yetersiz buluyorum.
    yeterince “şeffaf” olmadıklarını, halk sağlığını yeterince önemsemediklerini düşünüyorum.
    tepkim sadece bakan beye değil tabii.

salgını küçümsemek, saçma bir sebeple senelerce ohal kapsamında yaşamışken hala ısrarla ohal ilan edilmemesi, “evdekal” denmesine rağmen hiçbir finansal destek sunulmaması, işveren desteklerini sağlayarak işten çıkarmaların ücretsiz izinlerin önüne geçilmemesi, benim vergilerimle bana hizmet edilmemesi sinirlerimi bozuyor. şimdi değilse ne zaman diyorum.
    bu dünyaya değil ama bu ülkeye çocuk dünyaya getirmek istemiyorum.