• tatile çıkmaması.
  • ben de kendi işimle alakalı bir durum olduğunda uyumadan çalışıyorum, proje yetiştirmek için uyumuyorum, gözlerim konuşmaya başlıyor, hepimiz işimizi yapmalıyız değil mi? sağlık bakanından bahsediyoruz.
  • marmara depreminden sonra ahmet mete ışıkara’yı türkiyenin en seksi erkeği seçen ülke sayın bakanımızıda korkarım o ulu mertebeye eriştirecek.
  • olayları şubattan beri ciddiyetle takip ediyorum. birçok ülkeden önce bilim kurulu oluşturması, kişisel alınacak önlemleri kurulla belirleyip tv lerde gösterime koyması, çinden vatandaşlarımızı tam teşekküllü uçakla türkiye ye getirip karantinaya almaları... takdire şayan o kadar çok şey var ki. kendilerini tebrik eder, teşekkürlerimi sunarım.
  • adam çalışıyor gerçekten hakkını yemeyelim ama bu demek değil ki iyi bir kriz yöneticisidir
    umre olayında sosyal medya olmasaydı şuan çok daha vahim bir tabloyla karşı karşıya olabilirdik ve hala tehlikeli boyutta çünkü binlerce insan umreden dönüp karantinaya alınmadı
  • bir haftadır her basın açıklaması sonrası gözünün altındaki morlukların artması nazarımda en büyük takdir göstergelerinden biridir. adam özverili, nispeten şeffaf olmaya çalışıyor. az uyuduğu da takdirlerimizde. kendisine bu süreçte bol şans ve sağlık diliyorum. helal olsun bakanım.

edit: her olumlu eleştiriyi got yalamak olarak gorenler de bi sg. o "paralı troll"lerden daha malsiniz. virüsten daha tehlikeli hastalıklı düşüncenizi sikeyim.

edit2: an itibarıyla kişisel olarak fahrettin koca'nın çabalarını takdir etmeye devam etmekle birlikte, bir yerlerde yanlışlıklar yapılıyor. tedbiri elden bırakmayalım diye diye katlanarak artıyor vakalar ve can kayıpları. "rica ediyorum evde kalın" ile çözülebilecek bir mesele olmaktan çıktı artık bu corona. ağır tedbirler şart.
  • - karantina dediği yurtlarda insanlar gündüz kaçmaya çalışırken, akşam yemek sırasında birbirlerinin üzerinde tepiniyor.

- testler tek merkezde yapılıyor, test kiti sayısı ve laboratuvar kapasitesi yetersiz.

- bugün burak akkul'un corona şüphesi başlığından öğrendiğimize göre, şüpheli vakaların test sonuçları hastalara bildirilmiyor.

- veri paylaşımı sıfır. dün gece itibariylevaka sayısı 18'e yükselmiş, onu bile havuz problemine çevirmeye çalışıyor.

bu ve daha birçok nedenle kendisini takdir ediyorum.
  • fahrettin koca bize güven duymanın nasıl bir duygu olduğunu hatırlattı...
  • takdir edilmeyi gerçekten hak ediyor. bugün canlı yayınını izledim. gözleri duruşu sanki hiç uyumamış gibiydi. bütün bunlara rağmen üzerinde gram gerginlik yoktu. gazeteci bir bayan soru sorarken sitemkar bir eleştiri de bulundu. hiç ego yapmadan, gayet naif bir şekilde “kusura bakma kızım” diyecek kadar mütevaziydi. sonra karşıt siyasi görüşü olan kanalın dizisinin başrolüne (mucize doktor) daha çok ilgi çeksin diye 14 kuralı anlattırdı ki bu bence çok akıllıca bir davranış. övmek için değil izlediğim ve gördüğüm için yazıyorum. bu süreçte allah ona güç kuvvet milletimize de güzel sağlıklı günler versin.
  • çalışıyormuş ..
    olması gereken oluyor yani, yapması gerekeni yapıyor diye takdir eder olduk. nasıl mala bağladıysak demek ki işini yapmayan birileri yüzünden. işini hakkıyla yapana tapıyoruz.

halbuki normal çok normal. tekrar yazayım ''olması gereken''

ayrıca bu virüslü gündemde; kendisi, ailesi, hekimliği için de ekstra uğraş vermek durumunda. işin ucunda tek sorumlu olarak gösterilmek var. topun ucuna koydular bir kere. destekleyelim.
hesabın var mı? giriş yap