şükela:  tümü | bugün
  • adalet bakanlığı müsteşarı.
  • adalet bakanı olmuştur.
    (bkz: birdenbire)
  • dün, danıştay'da düzenlenen anma törenlerine* katılmak yerine uyap projesi imza törenine katılan birilerinin adalet bakanı.

kendisinin şu anda o koltukta oturmasının nedeni yasalar gereği seçimlere tarafsız bir adalet bakanı ile gidilmesidir. güya...
  • eski adalet bakanlığı müsteşarı. eski bir haber olsa da hurşit tolon ile yaptığı telefon görüşmesi nedeniyle müsteşarlık görevinden alındığı iddia edilmişti.

4 yıl sonra edit: seni öldürmeyen şey güçlendirir, tekrar summon edilmiş, başbakanlık müsteşarı olmuş.
  • türkiye cumhuriyeti hükümetleri’nin birinde kabine üyesi olarak bulunmuş şahsiyettir. hükümet üyesi olarak görev alışına ilişkin bilgiler aşağıdadır:

s.n./kabine/görevi/görev başlangıcı/görev bitişi/seçim çevresi/partisi/görev süresi/toplam görev yapma süresi
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1. 59.hükümet/adalet bakanı/07 mayıs 2007/29 ağustos 2007/meclis dışından/-/3 ay 22 gün/3 ay 22 gün

not: resmi değil bu verilen süreler, ben saydım ve yazdım. nasıl saydım? bir yılda 12 ay var kuşkusuz ve her ay (istisnasız) 30 çekiyor.
  • başbakanlık müsteşarlığına atanmıştır.
  • ismi duyduğum anda önümü ilikleyesim geldi. başbakan müsteşarlığı için bundan daha iyi bir aday kesinlikle olamaz. kendisini tanımam, resmini daha görmedim. lakin o isim her şeyi fazlasıyla açıklıyor.
  • bu arada nemalandığı yerlerden birisi turktelekomdur.kendisi bağımsız yönetim kurulu üyesidir.
  • cemaatçi pisliklerin iftiralarına bakmayınız, kendisi milletine ve devletine sonuna kadar bağlı bir insandır.