• ismini the physician filminin başında oyuncular arasında gördüm acaba kim bu türk dedim ama filmi izlerken tiplerden çıkartamadım. araştırınca kötü roldeki davut olduğunu öğrendim. yanında çalıştığı bilim adamlarını, ki biri,ibni sina, fırsatını bulunca satarak mollalarla bir olup öldürmek istemiştir. hamburg doğumlu, almanya: willkommen in deutschland'de de oynamış.
  • bu eleman çok konuşulacak demedi demeyin.
    dogs of berlin de çok iyi oynayan almancı arkadaş
  • dogs of berlin'de erol birkan karakterinde izlerken, türkçe repliklerinin çok az olmasından, türke benziyor ama inşallah gerçekten de türktür diye içimden geçirdiğim başarılı oyuncu.

türk olmasına ne kadar sevinsek az, başarılarının devamını diliyorum. buradan yürür bu.
  • son derece taş bir insan , bayıldım.karakteristik bir yüz ve ifade.dogs of berlin'deki oynadığı karakterden mi bilinmez, çok fazla mimik yapıyor yerli yersiz.yaşadığı duyguyu tam verememiş.türkçesi de baya kötüydü, ama aksanı hoştu.dogs of berlin yeni sezon gelse de hasret kalmasak kendisine.
  • son bölümde babası ile olan konuşmasında beni benden almıştır.
    aşırı iyisin dostum.
  • dogs of berlindeki performansı ile alkışları hakedensin, çok iyisin dostum
  • dogs of berlin’in türk oyuncusu.
    oyunculuğu pek güzel, kendisi pek sevimli. umarım hakettiği yerlere gelir.
  • aynı zamanda almanya-willkommen in deutschland filminde dedenin gençliğini canlandırmış eli yüzü düzgün türk asıllı alman aktör. almanya sınırları içerisindeki ünü ne kadardır bilinmez ama görünüşe göre uluslararası alandaki çıkışını dogs of berlin dizisiyle yapacak.

zoge: dizi 1 sezondan sonra resmen kayiplara karisti. adam da bazen berlin bazen de hamburg'da bos bos takiliyor o tarihten beri.
  • dogs of berlin’deki favorimiz, radarımızdasın üstad.
  • 8 saniye, physician ve dün de dogs of berlin filminde izlediğim yetenekli aktör. bi de çok yakışıklıdır.
hesabın var mı? giriş yap