şükela:  tümü | bugün
 • 1990 senesinde hac sırasında tünel faciası sonucu öldü zannedilen fakat ölmediği bi adam tarafından kaçırıldığı ve zorla nikahına alındığı düşünülen müge anlı ile tatlı sert programında konu olan kadın.
  doğru ise tam bir ilkellik.
 • sonunda ne olacağını çok merak ettiğim olay, suudi arabistan da idam olduğu için adam büyük ihtimalle idam cezası alacak, arayışları gördü herhalde ve o yüzden kadını sakladı bi yerlere. bin kere idam edilse de o kadının geçmiş hayatı geri gelir mi? çocuklarının çektiği anne özlemi, hasret.

  inşallah bulunur bir an önce. prim der bizim millet ama bu konu hakkında kitaplar yazılır filmler diziler çekilir yapılması da gerek. amerikalılar yapınca prim olmuyor biz de yapmalıyız
 • (bkz: fahire kara)
 • felaket oldu mu su verilir, yardım edilir. adam yaralı kadını almış eve kaçırmış. saklamış ya. şaka gibi. lan bu nasıl bir yokluk. yolda boş pet şişesi mi buluyorsun pezevenk. felaket olmuş, kadın yaralanmış, adam aa kadın buldum deyip eve götürmüş. bu nasıl bir yamyamlık. 3 çocuk yapmış sonra. abla da öyle devam etmiş. sonu daha berbat. zor bir karar vermesi gerekiyor diye haber yapıyorlar. lan kadını yaralıyken kaçırmış, kaçırmış. düşün kolun kopmuş adam alıyor seni eve götürüp seni sikiyor. şimdide kadının zor bir karar verip adamın idamına ya da kendinin taşlanarak öldürülmesine karar vermesi gerekiyormuş türkiye'ye gelmesi için. bütün haber kanalları çok normal bir şeymiş gibi haber yapıyorlar. gerçekten aklım almıyor.

  link
 • edit(eklemek) : ''fahire kara imiş asıl isimi. ama orada iki sayfa. bence gene az. oraya da yazayım :).''

  mart 2017 başlarında arandığı, mit'in işin içinde araştırdığı, tayyip erdoğan'ın gidip suud kralından soracağı söyleniyor. çok acı bir olay, insanlık suçu. nedense forumda pek yazılmamış bu konu altında. başka başlık vardır belki ama bu başlığın dolması lazımdı bence. başı gögüs üstünde bağlı diye mi acaba bir ayrımcılık yapılmış aklıma gelemdi değil. o kadar kadın ve insan hakları savunucuları nerde ya. isterse çıplka gece yarısından sonra bir kadın rahat rahat sokakte gezmeliyi savunurum ve başı gögsü üzerinde bağlanmış fahriye kara'yı da savunurum aynı zamanda. bu bir vazife, görevdir bence insanım diyeen en azından..

  mekke, medine'ye gitmeye korktum gerçekten. hayırlısı inşallah. suud yönetimi bu meseleyi kendi namusları gibi de görüp inşallah çözerler.

  bu arada belki içi daralmıştır belki eczaneden çocuğuna mama, bez, ilaç falan alacaktır, size ne lan sapıklar kadın niye çıktı o saatte o zaman tecavüz edilmeli diyen sapıklar, yazıklar olsun, allah ıslah etsin inşallah..

  basının, medyanın bu konuyu sıcak tutması lazım. akp acaba bu konu konuşulmasın mı dedi merak ettim çünkü atv'de bu yayından bahsedilmiyor maalesef. akp'yi toptan kötülemiyorum sadece haksızlığı dile getiriyorum. bir kişiyi sevmek tüm suçlarını örtmek demek değildir arkadaşlar. özellikle yanlışları akp'liler söyleyecek daha doğruyu bulmak için. demokrasi lütfen.. ben akp'limiyim derseniz son zamanlarda özellikle hoşuma gidiyor, inşallah ülke ekonomisi düzelir iyice..

  kadın olmak hatta erkek olmak bile zor bu dünyada, zalimliği öğrendik rabbim, merhametinle sar inşallah bizleri hayırlısıyla inşallah..
 • teyze resmen unutuldu, oğlu en son dikkat çekmek için aracını yakmış, müge anlı'ya ateş püskürmüş.
  https://twitter.com/…oldu/status/893862500843888642