şükela:  tümü | bugün
 • önce bilmeyenler için faik öztrak'ın kim olduğundan biraz bahsetmek lazım. faik öztrak şu andaki chp sözcüsüdür. beş dönemden beri milletvekilliği yapıyor, kemal derviş'in de hazine müsteşarı idi. yani imf'nin borç tahsilatını sağlayan kişi. babası orhan öztrak, inönü'nün içişleri bakanı, ecevit'in gümrük bakanı. dedesi de eski içişleri bakanı 8 dönem de milletvekilliği yapmış. amcası ilhan öztrak'da fahri korutürk'ün sekreteri eski devlet bakanı. yani anlayacağınız devlete fena çökmüş bir aile. kemalpaşa beslemeleri bunlar diyeyim siz gerisini anlayın. ( kızmayın tatlı olan kemalpaşadan bahsediyorum)

  bu adam selçuk bayraktar'a sosyete diyor. sosyete dediği adam, terörle mücadelede ülkede devrim yapan adam. kırk gün barakada yaşamış, terör bölgelerinde, karlı tepelerde drone karargahı kurup omzunda malzeme taşımış adam. hani bugün türkiye'de görevini en iyi kim yapıyor sorusuna vatandaşın yüzde doksanının cevap olarak ismini vereceği kişi. bayraktar sayesinde türk ordusu, acaba kaç şehit vermekten kurtuldu? chp sözcüsü, özellikle ona saldırıyor. chp grubunu olduğu gibi alıp teraziye koysan selçık bayraktar'ın yarısı kadar eder mi acaba? imkansız.

  hdp, sihalardan önce doğu ve güneydoğu anadolu bölgelerinde pkk ile çok iyi organize oluyordu. hdp, kendilerine muhalif olan siyasileri hedef gösteriyor, pkk suikastle işi bitiriyordu. böylece halk da sindiriliyor ve blok şekilde hdp'ye oy vermesi sağlanıyordu. sonra ihalar ve sihalar geldi. hdp ve pkk bağlantısını, yani şehir kadrosu ile dağ kadrosunun irtibatını kesti. hdp'nin oyları bütün bölgede çok cidi anlamda düştü.

  chp'nin genel seçimlerde güçlü bir hdp'ye ihtiyacı var. hdp'nin güçlenmesinin önündeki engel sihalar. o yüzden chp, selçuk bayraktar'a durmadan saldırıyor. denklem bu.

  bunun yanı sıra sanırım faik öztrak sülalede siyasete atılıp da, bakan olamayan tek erkek. adamın sülalesi sırayla bakan oluyorken, recep tayyip erdoğan gelip kemalist vesayet sistemini bitiriyor. şansa bak. adam çocukluğundan beri şehzade gibi büyütülüp bakan olacağı gün için yaşamış, sıra tam ona geldiğinde yedi göbektir nemalandıkları sistem yıkılmış. faik öztrak öfkelenmesin de kim öfkelensin.

  edit: altta yine bir chp'li yazar gelmiş sakın okumayın diye sözlüğü uyarıyor. bu aralar nedense chp'li tayfa okumadan engelleyin nasihatleri vermeye başladı. gözünüzün ucu ile bile bakmanızı istemiyorlar. hani bir an aklınıza bir soru takılır da chp'nin yıllardır yapmaya çalıştığı algıdan çıkarsınız diye ödleri kopuyor. okuyun kardeşim siz, herşeyi okuyun, kafanıza yatmazsa, gülün geçin, küfür de edebilirsiniz ama sakın bu sözlükteki chp kadrosunun size tembihlediği gibi okumamazlık yapmayın.
 • okunmaması ve cevap yazılmaması yoluyla prim verilmemesi gereken bir başlık.

  ölü taklidi yapılması en doğru seçenektir.

  yazmayın.

  edit: şu hale bak, şu niteliksiz propagandacilara bak hele. hepsi birbirini cagirmis, seri favorilesilmis, yetmemiş başlığı açan kendi entrysini favorilemis dhdjsjajajja. anca böyle kendi kendilerine yazarak gündeme taşımaya çalışıyorlar. oyuna gelmeyin.

  onu geç, bizleri terbiyesizlikle itham eden entrylerin yarısında hakaret, küfür, asagilama... baştan aşağı kalitesizlik...

  görmezden gelin, yok sayın, yalnız birakin ki sinirden kopursunler. anca kendileri toplasir, kufurlerini edip dağılırlar.
 • yine aktroll diye yaftalanmış başlık. bunların böyle yapmasının sebebi sihaların dağdakileri vururken seslerin bunlardan çıkmasıdır. elbet zamanınız gelir. asker bile kullanmadan pkk'yı bitirmeye yaklaşmışken faik denen chdpkk sözcüsünün bayraktar ile uğraşmasının sebebi elbette ki ülkenin savunma sanayiisine yapmış olduğu büyük katkılardır. chpliler pkk ile kol kola gezdiği için bu tür yatırımlar işlerine gelmiyor. bunların amacı pkk'yı yeniden güçlendirmek.
 • siha'lar güneydoğuda, suriyede, libyada vurdukça yankısının chp sözcülüğünden duyulmasına şaşmamalı.
  new york times bile manşet haber yaptı, türkiye libyada tüm dengeleri değiştirdi diye, bunlar sinirden kendilerini sikmekle ve basın toplantısında da hala parmak sallamakla meşgul.

  ama yüz ifadelerinden kendilerini siktikleri hemen anlaşılıyor.
 • köklerinin dışarıda olmasından kaynaklıdır. atatürk ün partisinde malesef bu tipler çöreklenmiş durumda.
 • gel de şu geri zekalilara laf anlat. ulan her zıd fikir yazana trol diyorsun da bu ülkenin yüzde 45 i mi trol o zman? düşünme ve bağımsız fikir sunma durumunu ne zmandan beri tekellestirdiniz?
  eğer bir siyasi oluşum savunulmak için illaki paralı trollere ihtiyaç duyuyorsa o parti'nin oyu yüzde 45 değil 0,5 olur. sonra da başlık açıyorsunuz 2028 seçimlerinde erdoğan kesin gidecek diye.
 • sınırsız kaynak ve destekle sanırsınız ki genius olmuş birisine karşı çıkıyor adam. gayet gediğine oturtmuş, tebrikler.
 • ali kemal’in çocukları gelmiş devlete çöreklenme hususunda ahkam kesiyor babacım swh.
 • sihaların attıkları birilerinin tepesinde değil de sanki bunların kabalarında patlıyor.