şükela:  tümü | bugün
  • nickaltini boş gördüm ve ilk entrysini ben yazdığım için sevinçliyim.

birgün mesajınız var yesilini o yaktı ve sohbetimiz başladı. beni yaşam koçu sanıyor galiba ama olsun *.
    sohbet etmesi keyifli, akıllı, kibar ve yakışıklı badim. sözlük kızlarına duyurulur *
  • estetik algısı almış yürümüş bir insan, güzelden anlamak konusunda kimsenin eline su dökemeyeceği er kişi. müzik zevkine bir parantez açmak gerekir herhalde, onun filtresinden geçmiş beğendiği herhangi bir şeyden haberdar olmak bana şanslı hissettiriyor. akıp giden keyifli sohbeti cabası.

tabi bu failili bey çok nezaketli bir insan olmasının yanında dediğim dediktir, sayın her şeyi bilendir. canını sıkanlara nezaketini elden bırakmadan çok şahane ayar verir ne olduğunu anlamazsınız bile. bahsetmeden olmayacak insanları anlamada üstüne yoktur, anlıyor olmasının müptelasi olanlar varmış. *

yakışıklılığından bahsedip de kismetlerini açmak istemiyor sözlerimi burada noktalıyorum.
  • kendisi nevi şahsına münhasır bir insan olmakla beraber bir nevi imdat kolu, kurtarıcı, süper kahraman ve daha sayamadigim bir çok övgüye layık bir insandir. bugün bi ovesim geldi belli bir nedeni yok.
    ayrıca o nikahtan kacacaktik. kaçak damat olacaktın.*
  • yazdığı ve dahi sildiği enrtylerine bayıldığım yazar, iyi ki doğmuş.