şükela:  tümü | bugün
 • dağıldıkları haberini yıllar önce okuldan eve döndüğümde almış ve (rahat bir 30 saniye) televizyona bakakalmıştım. birleştiklerini ise bir internet cafede öğrendim ve bu kez önümde duran lcd ekrana bakakaldım. (umarım öyle bir şey olmaz ama) tekrar dağıldıkları haberini de en erken torunumla evcilik oynarken, 3d holografik bir ekrandan almayı umuyorum.
 • son 25 yıldaki en iyi gruplardan biridir. her ne kadar nu-metal'i ortaya çıkaran grup gibi lanse edilse de faith no more çok daha fazlasıdır. içinde mike patton olan bir oluşumu herhangi bir türe yerleştirmek en büyük hatalardan biri olacaktır kanımca. bugün de gelecekte de projeleriyle beni asla hayal kırıklığına unutmayacağını bildiğim 1960 sonrası doğumlu müzisyenlerin başında gelir patton. kendisi de faith no more'un zaten nu-metal'le ilişkillerindirilmesinden son derece rahatsızdır tahminimce. faith no more her şeyin çok daha fazlasıdır, her şeyin çok daha fazlası. mike patton bir hip hop projesinde de olsa dinlerim derdim keza general patton vs. the x-ecutioners albümünü de dinlemekten çok zevk alıyorum. ufkumu genişleten beni kalıplardan kurtaran yegane insan desem abartmış olmam. iyi ki varsın patton iyi ki.
 • yılın albümünü yapmış eşşoğlueşşekler.

  https://www.youtube.com/watch?v=9wetnj8mxxw
 • yillardir ettiğim dualar kabul oldu , tekrar birleştiklerini kendi sitelerinden de resmen açikladilar.

  http://www.fnm.com/news/
 • grubun dağıldığını "faith no more is no more" şeklinde duyuran medyanın, -şimdilik bir yaz turnesi için de olsa- tekrar bir araya gelmelerini "faith no more is not 'no more' anymore" gibi manşetlerle haber edeceğini görür gibiyim.
  parmaklarımızı çaprazladık, tur programının açıklanacağı günü beklemeye başladık.
 • reunion haberiyle, ölünün* dirilmesine şahitlik etmenin mucizeviliğini yaşatan grup.

  *bahsi geçen "ölü" faith no more değil, yazarın içindeki faith no more'u canlı izleme umududur.
 • sozlerini de yazayim tam olsun

  faith no more has always stood out as some sort of unique beast; part dog, part cat--its music almost as schizophrenic as the personalities of its members. when it all worked, it worked really well, even if the chemistry was always volatile. throughout our 17 years of existence, the mental and physical energy required to sustain this creature was considerable and relentless. though amicable enough, when we finally split, we all followed paths seemingly destined to opposite ends of the universe.

  yet during the entire 10 years that have passed since our decision to break up we've experienced constant rumors and requests from fans and promoters alike. nevertheless, for whatever reason, none of us kept in regular touch, much less to discuss any possibilities of getting together.

  what's changed is that this year, for the first time, we've all decided to sit down together and talk about it. and what we've discovered is that time has afforded us enough distance to look back on our years together through a clearer lens and made us realize that through all the hard work, the music still sounds good, and we are beginning to appreciate the fact that we might have actually done something right.

  meanwhile we find ourselves at a moment in time with zero label obligations, still young and strong enough to deliver a kickass set, with enthusiasm to not only revisit our past but possibly add something to the present. and so with this we've decided to hold our collective breaths and jump off this cliff....
  back, god forbid, into the monkey cage!!!

  we can only hope that the experience of playing together again will yield results erratic and unpredictable enough to live up to the legacy of fnm.
  who know where this will end or what it will bring up...only the future knows. but we are about to find out!

  faith no more are:
  mike bordin, roddy bottum, bill gould, jon hudson and mike patton
 • hiç gelmeyecek birisini beklemek başlıgında ; "yok abi en kısa zamanda unutun,gelmeyen beklenmez.","boşuna ümitlenmeyin." vs,... mealinde entry giren arkadaslar hiç kusura bakmasınlar,yesinler o entryleri..bekledik,geliyorlar lan işte ! kanlı ,canlı görme fırsatımız var. ` :ehehhe` yalnız arkadaş, cidden içleri temizmiş dinleyicilerinin.. ` :biri spacetimereality e haber versin.`
 • dün gece berlin'de çaldıkları playlist şu şekildeydi :

  1. reunited
  2. the real thing
  3. from out of nowhere
  4. land of sunshine
  5. caffeine
  6. evidence
  7. poker face/chinese arithmetic
  8. surprise! you're dead!
  9. easy
  10. ashes to ashes
  11. midlife crisis
  12. introduce yourself
  13. the gentle art of making enemies
  14. i started a joke
  15. king for a day
  16. be aggressive
  17. cuckoo for caca
  18. epic
  19. mark bowen

  bis

  20. chariots of fire/stripsearch
  21. we care a lot

  ikinci bis

  22. pristina

  evidence'ı ispanyolca söyledi patton, harikulade oldu.