şükela:  tümü | bugün
  • cinsiyet seçeneğini dişi işaretlemek.
  • sadece bu sözlük için konuşmayayım. hafıza ve imza oldukça önemli. imza alışkanlıktır. yarattığınız karaktere ne kadar çabuk alışırsanız, hitap ettiklerinizi de o kadar çabuk etkilersiniz. her sahte hesap için ayrı bir imzanız olsun. ikilem olmamalı, hafıza bu yüzden önemli.

beyler tam bir güven ve sevgi arıyoruz burada. bunu yaratacağız!

benim bi meselem var. bundan birkaç yıl evvel hayatımda ilk kez kendimi salak gibi hissettim, kandırıldım. benim gibi çok zeki bir adam için toparlanmak zor ama toparlandığımda yapmak için kendimi hazırladığım ilk şey, bunun kat kat fazlasını insanlara yaşatmaktı. "kurudu da!"

bu yüzden internetten tanıştığım insanlara belli profiller sunuyor ve o profillere çok güvenmelerini, çok sevmelerini, alışmalarını sağlıyorum. hafıza ve imzadan sonra en önemli şey; zamanlama. elbette karşı taraf bazı sorular soracak. kekelemeden, düşünmeden cevap vermelisiniz. net cevaplar içeriği ne olursa olsun iyi bir izlenim verir. bu soruları minimize edebilmek için onun soracağı soruları önceden tahmin ederek konuyla alakalı fazla yormadan, kasmadan açıklama yapmanız gerekiyor. zamanında, yerinde, dozunda. fazla konuşmayan veya çok konuşan biri olmak sizin tercihinize kalmış. ben ortasını buluyorum her defasında, zorlayan bir şey değil.

sanalın dışına çıktığımda da oldukça başarılıyım. eh o aşama da gelecek, istek gelecek. biraz takılın. benim için o andan itibaren yaşadıklarımız hiç önemli değil. benim çirkin ve gerzek olduğumu bile düşünebilir. sikimde değil. bana güvendi mi? güvendi. bitmiştir benim için.

kandırıldıklarını anladıklarında yaşadığım zevke paha biçilemez. ahahahaha amına kodumunun beyinsiz canlıları.
  • amaçta gizlilik de varsa sanal bir işletim sistemi üzerinden vpn kullanarak ve de tor ağı üzerinden çıkılarak yapılması makbüldür, bunun yanında gerçek hayatınızda kullandığınız giçbir şeyi burada aynı anda kullanmayın yoksa o fake hesap olmaktan çıkıp sizile ilintilenir.
  • instagram dediğimiz zımbırtı bünyesinde bir fake hesap açacaksanız eğer fotoğrafını kullandığınız kişi kimi tanıyor kimlerle arkadaş diye bir güzel inceleyin sonrası komik olabiliyor... üşenmemişsin çaba sarf etmişsin fotoğrafları alıp bir güzel yüklemişsin ama gidip kuzenin sevgilisine benim fotoğrafla istek göndermişsin hani nerede kaldı profesyonel stalker ruhu ?
  • en zor işlerden biri o an akla gelmeyen nick olabilir. o an gerçekten ne saçmasam ne yazsam diye düşündürür.