şükela:  tümü | bugün soru sor
 • eksici piclerin daha kesfedemedigi fransiz producer/dj. ozellikle la lune rousse adli sarkisi baya guzel.

  [https://www.youtube.com/watch?v=5wik2_1jwlo https://www.youtube.com/watch?v=5wik2_1jwlo]
 • fransa'da ayni sehirde oturdugum ve muzik yaptigim icin yakindan tanidigim muzisyen.
  ilk baslarda burda, yine ayni sehirden oldugum arkadasim superpoze ile cok karsilastirirdik. fakear superpoze'a ozeniyor algisi vardi cogu insanda. simdi superpoze'dan cok fakear'i yani theo'yu konusuyoruz. kendi stilini zaman icerisinde iyice oturttu.
  beraber 5-6 konser vermisizdir ve cogu konserini izleme sansim oldu. her konserinde kendisini inanilmaz gelistirdigini fark ettim. sahne sovu gercekten mukemmel ve seyircileri inanilmaz derecede kendi becerileriyle costuruyor. kendine has hayran kitlesi yaratti. sahnedeyken ayrica cok aktif, cogu muzisyen gibi padlere vurup, cool takilmak gibi bi hali yok.
  turkiye'ye getirtmek isteyen olursa ve burayi okuyorsa siddetle oneririm.
 • ne zamandan beri kovalayıp nihayet geçen ay bourgeste dinlediğim dj. öyle bi müzik yapıyor ki yürürken, koşarken, araba kullanırken, sevişirken yada ders çalışırken dinleyebilirsiniz. yalnız when the night comes şarkısının başındaki sample ın cinematic orchestranın odessa şarkısının başından alınma olduğunu ayıkınca bi garip his geldi bana.

  https://www.youtube.com/watch?v=ggood7jo5b4
 • başlığının neden bu kadar boş olduğunu anlayamadığım fransiz producer/dj. çok sağlam bi müzik kültürü var ki yaptığı işe de bunu yansıtıyor. morning in japan albümü sizi zamanda 53 dakika 44 saniye ileriye ışınlayabilir.
 • adam öyle bir müzik yapıyor ki sanki baths, chet faker ve beirut birlikte yapmış gibi. feci, zarif, çok acayip.

  live set(yes! oh my god!)
 • damas

  eşsiz müzik yapan eşsiz insan
 • şüphesiz ki o underratedların en ulusu, fakear bey.
  adındaki o ufak nüktedanlıkla hep başkalarından imite ettiği sahte dokuları bence katlarca kez daha güzel yorumlayarak harika down tempo hip hop beatler oluşturuyor. kendisi kadar sevdiğim ve yanına bir diğer yakıştırdığım bey de nym.
  şöyle bir günaydın diyeniniz yoksa parça onlarca kez baştan sarmak elzem duruyor sevdalılar .. - klibi lacanyan bakış açısıyla yorumlayacak hanımlar yeşilleyebilir -
 • ankara isimli şarkısı ile kulakları keyiflendiren müzisyen.
 • youtube sağolsun, yine bir fransız olan rone'u (acaba nasıl telaffuz edilir) dinlerken bu fransız arkadaşı da karşımıza çıkardı vakti zamanında. chillout kafalarında iyi gider, ee zaten fransız, o kadar "takılan" adamlardan ne kafası beklersin.

  al bak bi de burdan yak, bu da rone
 • spotify kurcalarken tanıştığım dj. nasıl geldim sayfasına, ben de bilmiyorum. ama çok güzelmiş, lezizmiş, şukuymuş kendisi. fransızmış. yolu açık olasıca.

  koşarken de dinlerim ben bunu. teşekkürler fakear... nasıl okunuyor bu? fake ear? fakir?

  bu övgüler şuna... sheer-khan yani. diğer parçalarını bilemiyorum altan. kafam fazlasını kaldırmayabilir zati. her şey tadında güzel.

  uyku müziği mi yapsam kendisini?