şükela:  tümü | bugün soru sor
  • şaka maka olmayan örnektir. boş kümedir.
    bir tane dahi gösterin malafatı kesip taksim meydanına atarım.
  • ben biliyorum; züleyha ile yusuf. kutsal kitaplar öyle diyor..

ha unutmadan, nurhan ile biricik'te var.*

o vaadini yerine getirmene gerek yok, kimse görmez üstüne basıp ezerler.d
  • bizzat tanıyorum, var bundan.

kızın soyadı türkiyedeki en varlıklı soyadlardan. babası işi öğrensin diye holding şirketlerinden birinde işe sokuyor kızını. kız orada sıradan bir çalışana aşık oluyor.

erkek tarafının ailesi düğün masrafına ortak olabilmek için evlerini sattılar. kaz gelen yerden tavuk esirgemediler diye yorum yaptık.

gereken şaşalı kıyafeti alamadığımız için düğüne gidemedik.
  • söylerim ama çok küfür yerim onun için demiyorum
  • belki de kadının fakir fantezisi vardır, işin iç yüzünü bilemeyiz.
  • kezbanları şaşırtacak ama binlerce örneği vardır . fakir diye reddettiğiniz adamlar avrupalı mütevazi bir kıza sırf “ seni seviyorum “ dediği için ve sevgisini gösterdiği için el üstünde tutuluyor.
    sırf düşük maaş alıyor diye elediğiniz adamlar sonradan tanıştığı güzeller güzeli kıza küçük bir iltifatta bulundu diye bırakmıyor o adamı bağlanıyor o adama o kız .
    ben bunları görünce şunu anladım ki sizinle aynı hayatı paylaşan adamda akıl mantık yoktur .detaylarını anlatırdım burada ama uğraşmam.
  • zengin ve kadın olsam bendim bu. o kadar da eminim kendimden. fakirler daha iyi valla, erkeğin zengini çekilmez.

edit: erkeğin yakışıklı olacağını söylemeye gerek var mı bilmiyorum. paradan daha kıymetlidir güzel bir yüz ve beden.
  • (bkz: bülent ersoy) *
  • hah! ömründe zengin kadınlar ile tanışmamış, cahil kişi söylemi. o kadar çok vardır ki bunlardan. zamanında gerek babası, gerek abisi ya da eski kocası tarafından örselenmiş, değersiz hissettirilmiş binlerce kadın başlıkta sözü geçen durumu yaşıyor. bazıları şansa kadere para buldukları anda erkekler üzerinde dominant olma eğilimi gösterirken, bazıları ise bunu farkında olmadan yapıyor.

ha tabii bu durum, illa ki bu psikolojik problemlerden kaynaklıyor mudur? sanmıyorum. fakir olup da; kültürlü, yakışıklı, cazibeli ya da artık ''zengin bir kadın'' ne arıyorsa onu sunabilecek milyonlarca erkek var etrafta.

ağlamayın melisler*, bir gün size de paranız hariç başka bir özelliğiniz için bakarlar*
  • erkek kompleksli degilse normal sekilde surdurulur.