şükela:  tümü | bugün
  • fakir olduğunu söyleyenlerin, yalancı olduğunu iddia eden birine ait söz.

https://twitter.com/…sag/status/1347796496142385153

ayrıca; (bkz: faakir)
  • şimdi 2 arabası olan biri olarak bu ölçeğe göre fakirim. ayrıca şuna göre (bkz: türkiye'de en fakir insanın 4 dairesi var) tek dairem bile olmadığı için en az 4 kat da oradan fakirim. şimdi bu durumda ben fakirlikte kaçıncı seviyeyim? kafamda deli sorular...
  • tam bir ölüler sanıyor ki diriler her gün helva yiyor(!) durumu. ama pezeveng daha yaşarken ölmüş zaten. aynen dayı çok zenginsin sen, tipini siktiğimm gavadı..*

amk aveli. lan bu tipleri görünce durup dururken sinirlerim zıplıyor arkadaş artık benim, katlanamıyorum.

edit: telefonlarını uzatanlarda ayrı bir kompozisyon konusu.
  • bu tarz bir adama ne anlatsan boş ve ne yazık ki türkiyenin durumu bu. akpli tayfanın savları şunlar, bunlar tekrarlamaktan yorulmuyorlar.

-cebinde 2 milyorluk telefon
    -avemeler hep dolu
    -herkeşin altında araba

amk çocukları, kimse evden çıkmasın, ankesörlü telefonda sıra olsun ve kavimler göçüne dönelim istiyorlar. anca o zaman basacak kafa.
  • en az 2 veya daha fazla anadolu çomarı içeren video.
    burada 15 kişiyiz diyor , herkes telefonunu çıkarsın 50 "milyar" diyor.
    bu "anadolu ara form yaratıkları"nın antropologlar tarafından acilen incelenmesi gerekiyor.
    edit: düzeltme
  • o fakir değil (bkz: fucker) o başka bir şey.
  • 80-100 tlye işçi bulamıyormuş orospu çocuğu. sigorta yapmıyorsun zaten adam vasıfsız dahi olsa asgari ücret ile günlüğü 80-100 liradan fazla. bir de sen fetöcü müsün diyor dalyarak. inandığını söyleyip de bu kadar küfrün, münafıklığın içinde yaşamak ne bileyim.
  • "bir ülkenin refahını fakirlerin bindiği araba sayısından değil, zenginlerin toplu taşıma otobüslerine biniş oranından anlayabilirsiniz" demiş ekonomist.
  • bunları kafasına vura vura eğitmek zorundasın. aksi halde çocuğu da torunu da böyle kalmaya devam edecek.