şükela:  tümü | bugün
  • bir çaylak.

edit: yazar olmuş. hoşgelmiş.
  • çaylakken süper bir yazısı arada kaynamış bir yazar.
  • yardımeder bir fakirpislik, zengin olsaydı daha çok yardım ederdi. sabah sabah minderaltına saklamalık zihnimi rahatlatmıştır. adettendir(eski adetlerden) başlığına girelim, adamı bomboş bırakmışsınız; ne kadar samimiyetsiz, ne kadar cool oldunuz siz armutlar. gerçi adam yeni gelmiş, ama maruf ki siz yine de armutsunuz. armut olmayın, fakirpislik olun.
  • üzerimde ki ölü toprağını silkeleyen yardım sever bir yazardır.

ayrıca, kendisine ne kadar teşekkür edilse az kalacak olan yazardır.
  • kendisindeki bu özgüven, bu bilirkişilik, bu fenerbahçe düşmanlığı sıradan bir türkiye vatandaşının özetidir.

• 5 mayıs 2016 lg türkiye rezaleti başlığında lg'yi savunan avukat. ayrıca özel mesajla da bana lg'nin iyi niyet göstererek değişim yaptığını ve bundan dolayı l'ye minnet duymam, şükretmem gerektiğini tavsiye etmiştir.

kendisi avukatmış (!), bunu bir kez daha belirteyim.

ama anlamadığı şudur ki, hukuk; kurallara, kanunlara göre işler. kendisini avukat olarak tutup beni savunmasını isteseydi, şu an elimde ayıplı bir mal olacaktı ve tabii ki bu ayıplı mal için lg'ye şükür namazları kılıyor olacaktım. kendisini dinlemeyip yasalarda yazanı uyguladım ve kazandım.

özel mesajla adresini yollarsa kendisine bir damacana su yollamak istiyorum. soğutup soğutup içmesi için. bu gidişle bu meslekte daha çok soğuk sular içecek gibi görünüyor çünkü...

(bkz: #60770993)
  • bugün doğum günü olan, yaşına batıkent metrosunda ivedik durağında iki çapulcuyla giren bir fukara.

okeye beşincimiz oldu. bu kadar da arsız.(swh)
  • güzel çocuk, elinden tutan olur ve tedaviye cevap verirse yürür gider.

not: eve vardım.

edit: evdeyim.

yeni edit: hala evdeyim.