• tamamen derken?
    sanırım bütün dünyanız sizin şirketten ibaret.
  • akıllara arog filmindeki şu repliği getirmiştir;

--- spoiler ---

gürcan markete hoşgeldiniz.
    for english press nine.
    - arif:hallo!
    + hacı abi: hallo wassup?
    - hacı abi, they put me in a time machine. they send me in a different time line.
    + what are you talking about? who are you?
    - it's me, arif. listen to me. hacı abi, listen to me. they put me in a time machine, time machine, have you seen time machine?
    + no fax machine i don't have it. no fax...
    - no fax machine. who told you there i'm ask if fax machine... time machine!
    + i don't get it! who are you yav?!
    - why the fuck are we speaking english? türkçe konuştun da... 2'ye bas, türkçeye geç 2'ye bas!
    + no faks machine
    - stupid! stupid!
    --- spoiler ---
  • vize başvurusu için gerekli evrakları faks yoluyla temin ettim. bitmiş değildir, can çekişmekte.

p.s. sayfa adeti 1 tl. burdan ayrıca yuhh çekiyorum.
    saygılar sunarım.
  • 2011 yılında telekominikasyon firmasında çalışıyordum.
    yüzlerce sayfa dökümantasyon okuyarak fax server yazmıştım. (fax over voip)
    haybeye kaybolan günlerim için bir dakika saygı duruşu ve 3 el ateş.
  • şimdi e-posta ile gönderilip rahatlıkla çıktısını alabildiğimiz için veya telefon ile resmini çekip gönderdiğimiz de yine çıktı alınabildiği için faks'a gerek kalmadı
  • sen bunu kamu dairelerine sorsana delikanlı diyerek arttiriyorum.
    faks'ın tedavülden neden kalmadığına gelirsek evrakı koy numarayı yaz ve gönder. e posta öyle mi? önce tara sonra apuk sapuk karakterleri barındıran e posta adresinj yazmaya çabala. faks varken şahsen bu zulmün içine sokmam kendimi.
  • bilumum b.k püsür tv aboneliklerine kaydolanlar olduğu sürece fax tedavülden kalkmaz zira bir gün abonelik sonlandırmak istediklerinde fax kalkmış olursa bu insanların abonelikten çıkmaları için faxı yeniden icat etmeleri ve teknolojiye kazandırmaları gerekmektedir. o sebebten faxın varlığını sürdürebilmesi için can siperane bir çabaya ihtiyaç vardır.
  • hiç zannetmiyorum kullanımı azalmıştır o ayrı dedirten tespit
  • askeriyede hala tedavülde.
hesabın var mı? giriş yap