şükela:  tümü | bugün soru sor
 • arkadaşlar, başkalarının yaptığı gibi, sanki işle hiç alakası yokmuş, sanki üçüncü tekil şahısmış, habersiz bir kullanıcıymış gibi viral reklam yapıp, aman şöyleymiş de böyleymiş demeyeceğim.

  faladdin google play store'da bugün yayınlanan bir kahve falı app'i.

  arkasında hiç bir kahve falı uygulamasında olmayan ve bu işe bilimsel yaklaşan inanılmaz büyük bir takım ve çok büyük bir emek var. ben de bu takımın bir parçasıyım.

  çok uzun süredir ekşi sözlükte yazarım. ilk defa kendimi ilgilendiren bir konuda siz yazar arkadaşlardan yardım rica ediyorum. bu mecrayı kendi menfaatime kullanıyor gibi gözüküyorsam kusuruma bakmayın. evet, uygulamamızı tanıtmak istiyorum.

  bu uygulamanın mevzusu, ardında elimizden geldiği kadar geliştirmeye çalıştığımız, sabahlara kadar aylarca uykusuz kaldığımız, yapay zeka tabir edebileceğimiz uzun bir kod yığını ve birsürü insanın emeği oluşu.

  rica etsem deneyip, telefonlarınıza indirip, beğenip, buraya yorumlar yazarak sol frame'de kalmasını sağlayabilir misiniz? eksiklerimiz varsa görmemize de yardımcı olur, geliştirmeye devam etmemize katkı sağlamış olursunuz.

  yardımlarını esirgemeyen arkadaşlarıma binlerce teşekkür ederim..

  https://faladdin.com/

  edit : bir süre sonra hızlı şekilde eğlence kategorisinde market birincisi olduk. yakında da genel kategoride birincilik verdiğimiz emek sonucu kaçınılmaz şekilde bize yaklaşıyor. destek veren, yorumlarını paylaşan, özelden eleştirileriyle daha iyiye gitmemize yardımları dokunan tüm dostlara teşekkür ederiz...
 • bir yazılımcı olarak günlerce emek verilmiş bu uygulamayı indirip kuracağım. fal filan inanmam bu işlere. uygulamayı merak ettim. ayrıca desteği hak ediyorlar.

  biraz da ülkemizde geliştirilmiş uygulamaların reklamını yapalım.

  ek: uygulamayı indiren 9. kişi oldum :)
 • valla billa buradaki entryleri görmeden önce yükledim telefonuma. falcı bacı falan filan aynı yorumlardan sıkılıp tüm uygulamaları telefonumdan silmiştim.

  rastgele google store' da arama yaptım bu uygulamayı indirdim ve cidden memnunum.

  bugün de bir bakayım dedim acaba uygulama hakkında yorum var mı diye ve uygulama adına başlık açıldığını gördüm.

  şahsım adına teşekkür ederim. ben keyifle kullanıyorum uygulamayı ve kesinlikle diğer kahve falı uygulamalarından binlerce kat daha özenli en azından dön dolaş aynı yorumlar gelmiyor ayrıca hitap şekilleri filan çok güzel. bazı fal yorumlarımda çıkıyor doğrusu.

  emeği olan herkese teşekkürler.

  edit: yahu daha 5 saat varmış kredi yüklenmesine, yeni bir fal baktıramıyorum, belki bana kredi hediye ederler.

  edit 2: hala programı silmedim, çünkü diğer programlar gibi dönüp durup aynı yorumları yollamıyorlar. bu arada ilk editimin üzerine hediye kredi de yüklemişler hesabı, müşteri memnuniyeti üst seviyelerde yani kardeşler, kahve ve fal severlere tavsiyemdir.
 • bugün iphone için apple store'da da yayınlanan uygulamamız.

  sözlükteki arkadaşların destekleri ve geri dönüşleri için çok teşekkür ediyorum..

  edit : up yapan arkadaşlara günümdeysem bedava kredi hediye edebilirim belki.. :)
 • hakkında haberler yapılan ve inanılmaz bir kitleye ulaşmış olan dahiyane uygulamadır kendisi. 1 2 3 4 5

  destek veren, up yapan, özelden mesaj atan arkadaşlara çok teşekkür ediyor, kredi de hediye ediyorum. saolun destekleriniz için dostlar.
 • her seferinde attığını tutturan harika uygulama.
 • kullandıkları dil gayet güzel. ablan kurban olsun tarzında metin gönderen uygulamalar çok sıkıcı olmuştu. yorumları çok yuvarlak o yüzden tutturma konusunda henüz bişey söyleyemem. yazılım olarak mümkün müdür bilmem ama daha spesifik yorumlar verse mesela süre verse isim verse koca bir çılgın olabilirler. bir de taşdelen'e ait binnaz diye bir uygulama varmış ne farkları var acaba
 • olumlu ve rahatlatıcı yorumları moral düzeltmeye birebir.
  geleceği bilemesek de falda çıkanların olacağına inanmak çok zevkli ve motivasyon güçlendirici. sebepsiz yere kendimi mutlu hissettim.
  teşekkürler faladdin
 • her kahve içtiğim de falcı bacı için kapattığım fincanlarımı artık faladdin için kapatıyorum. fal batırmak hoşuma gidiyor ve bu uygulama da beni yeterince memnun ediyor.

  tek kötü yanı günde 1 kredi olması. uygulama beğenip ekstra kredimi aldım. başka bir yolu yok sanırım. video izleyince kredi kazan vs.
 • bayılıyorum öyle böyle değil.