şükela:  tümü | bugün
  • sakatlıktan başını kaldıramayan, nezle olunca haftalarca sahalardan uzak kalan, acılar içinde ispanya da tedavi gören orta dünya starı için gs yönetiminin düşünmeye başladığı son çare. adam acı çekiyor ameke.
  • gaddarlıktır. tedavi edip doğaya salınmalıdır. biz krasiçe falan öyle yaptık.

zalimce bir başlık.
  • bir gs'li olarak ilk defa gülmekten yarıldığım bir falcao ile dalga geçme başlığı.*
  • milyonlarca gsli tek bir soru;
    vurulunca maaşını ödemek zorunda mıyız?
  • falcao: "hadi başla," dedi.
    terim, tabancayı kaldırdı, eli titriyordu. tekrar
    elini yere indirdi.
    falcao: "hadi anlat," dedi, "ne yapacağız sonra?
    küçük bir çiftliğimiz olacak."
    "küçük bir çiftliğimiz olacak," dedi terim.

"belki bir domuzumuz, tavuklarımız da olacak...
    bir de yonca tarlamız..."

falcao: "tavşanlar için!" diye haykırdı.
    terim: "tavşanlar için," diye tekrarladı.

"tavşanlara ben bakacağım."
    "tavşanlara sen bakacaksın."
    falcao, sevincinden fıkırdadı.

"mal sahipleri gibi yaşayacağız."
    "evet."
    "hayır, falcao. oraya, derenin öbür yakasına bak; çiftliğimizi görür gibi olmuyor musun?"
    falcao ses çıkarmadı. terim yerdeki tabancaya baktı.

şimdi çalılar arasından ayak sesleri geliyordu.
    terim döndü, o tarafa baktı.
    "devam et, terim. ne zaman alacağız orasını?"
    "yakında."

falcao dedi ki:
    "bana darıldın sanıyordum."
    "yok," dedi terim. "yok, falcao. darılmadım.

hiçbir zaman darılmadım sana, şimdi de dargın değilim. buna emin olmanı istiyorum."

sesler yaklaşıyordu. terim tabancayı kaldırdı
    ve sesleri dinledi.
    falcao yalvardı:

"hemen yapalım bu işi. küçük çiftliğimizi
    hemen alalım."
    "tabii, tabii. hemen. bu işi yapacağım. ikimiz
    yapacağız."

terim tabancayı kaldırdı, elini kımıldatmadan tuttu, namluyu falcao'nin ensesine yaklaştırdı.

eli şiddetle titriyordu, ama az sonra, yüzü kaskatı kesildi, eli sabitleşti. tetiği çekti.
    tabanca sesi tepeleri tırmandıktan sonra, tekrar
    aşağı indi. falcao yerinden bir hopladı, sonra

yavaşça kayarak kumların üstüne yüzükoyun
    kapandı, hiç kımıldamadan yerde serili kaldı.
  • falcao'nun kendi başlığında 1 aydır bu muhabbet zaten dönüyor. hatta o başlıkta bu espri eskidi ki artık faşcao başlığında bu espriyi yapanı vuruyorlar.

ancak benim dikkatimi başka birşey çekti. yukarda arkadaşın biri "ekran görüntüsünü gs'li avukatlara gönderdim" gibi birşeyler zırvalamış. arkadaş siz hakikaten problemlisiniz ya. eğer şu espri seni rahatsız edebiliyorsa, bundan gocunuyorsan gerçekten çok kötü ve kalitesiz bir hayatın var kardeşim. ben falcao olsam buna gülerim. gs li avukat olsam bunu şikayet olarak gönderen adama gülerim.. veya acırım. tam emin değilim.

durumun içler acısı kardeşim. bir insan bunu nasıl ciddiye alır, neyinden rahatsız olur!!! sözlükte bundan daha ağır milyon tane entri var. herkes birbirini mahkmeye vermeye kalksa sözlük biter. yapacak hiç mi birşeyin yok? hayatında falcao'dan daha önemli bir şey yok mu? gerçekten çok acı.
  • 15 gol sallar diye üstüne iddiaya girmeme rağmen güldüm bu başlığa. kafamda samanlıkta önce bacaklarına, sonra kafasına sıkıldığını canlandırdım.
  • gördükçe guldugum efsane başlık.

bence sucuk yapalım!