şükela:  tümü | bugün
  • kulağa ilk çalındığında, kişide "hayatımda duyduğum en güzel şey bu" etkisi yaratabilecek mükemmellikte bir landon pigg eseri. özellikle de altyapısı çok zengindir*; mümkünse hoparlörden değil kulaklıkla dinleyiniz efendim, ziyan olmasın.

ehem ehem üşenmedim sizler için buldum sevgili suserler, şurdan dinleyebilirsiniz:
    http://fizy.org/yhze1y3juoub
  • landon pigg'in tesadüf ki bir coffe shop'ta dinleyip ilk duyuşta aşka düştüğüm şarkısı olmuştur bu yumuşacık şarkı.. dinlenesi, dinletilesi..
    (popüler olmayası, çabuk tüketilmeyesi..)
  • herşeyin durduğu , hiçbir hareketin olmadıgı resmen zamanın durduğu anda çalmaya başlaması gereken şarkı.

sessizce sessizliğin içinde...sadece nefes sesleri…sadece gözlerin konustugu…ama hiç kırpmadan...
  • uzaktaki sevgilinin ellerini, dudaklarını bir nefeslik mesafede hissettiren şarkıdır.şükürler olsun bana bu şarkıyı gönderene, dinletene, hissettirene...

http://myplay.com/video-player/landon-pigg
  • bu sarkiyi bana begendirebilecek sadece bisey olabilir. o da sarkida bahsi gecen ciftimizin en az bikac kez o coffee shop'ta karsilasmis, oturmus konusmus etmis olup ondan sonra da adamin 'falling for you' moduna gecmis olmasi olabilir.

yoksa yani ilk defa coffee shopta karsilas, konusmaya basla, no one understands me quite like you do moduna gec.. cocum sorry but you are desperate.
  • ilk dinlediğinde afallatan, sonraki dinlemelerde de kulağından gitmeyen, dilinde peleseng olan, gözlerinde hüzün beliren beş duyu organını da çalıştıran içten yanmalı bir şarkıdır. dinlesen bir kıvılcım yeter kanımca.

http://3.bp.blogspot.com/…/s320/landon_epcover1.jpg
  • öyle bir an olsun ki hava yağmurlu, sabah telaşlı bir halde işe yetişmek için evden çıkarken, evin önündeki kahveciden kahveni aldığın ve yüzüne gelen ıslanmış saçlarını geriye doğru çektiğin o esnada karşıdan gelen ruheşini ilk kez görmüş ol ve ardından da bu şarkı hislerine tercüman olsun. evet ben zavallı bir mükemmelliyetçi melankoliğim.

şarkılar ve filmler neden gerçek olamayacak kadar güzeller ki?
  • topla da gel tüm aşklarını, gündüz olmuş gece olmuş, fark etmez inan ki. yükle abi tüm hislerini, yükle ve çekinme, endişe duyma. çünkü kaldırır da kaldırır, tercümanın olur bu şarkı. ansızın olacak ve tutmayacaksın kendini. tüm falling for you'cuların başucusun aşk denizinde...
  • sözleri de var

i think that possibly
    maybe i'm falling for you
    yes there's a chance that i've fallen quite hard over you

i've seen the paths that your eyes wander down
    i want to come too

i think that possibly

no one understands me quite like you do
    through all of the shadowy corners of me

i never knew just what it was about this old coffee shop i love so much
    all of the while i never knew

i think that possibly
    yes there's a chance that i've fallen quite hard over you

i've seen the waters that make your eyes shine
    now i'm shining too

because
    oh
    because i've fallen quite hard over you

if i didn't know you i'd rather not know
    if i couldn't have you i'd rather be alone

all of the while
    all of the while
    all of the while it was you, you!

edit: sadece söz vererek resmen şarkıya haksızlık yapmışım. less is more tadında, sakin mi sakin, hoş mu hoş bu şarkıyı dinleyiniz, dinletiniz. şarkının bitmesine yakın çocuklara sütlü bir kahve yapayım diye düşünüyorum grup elemanlarına bakıp sütlü kahve de sıcak ve yumuşak ya bu şarkı gibi sanırım o yüzden.
  • o yumuşak sestir bu şarkıda beni benden alan. 'i never knew' derken sesle beraber ben de uçup havalanıyorum, kısa bi 'çılgın bediş' modundan sonra kuş tüyü gibi süzülerek havadan yere düşüyorum. şarkının bende yarattığı etki budur efendim.