şükela:  tümü | bugün
 • ruslar tarafından yapılmış bir fallout 2 modu.

  100'ün üzerinde yeni görev ve yeni mekanlar var, ayrıca yeni nesneler ve silahlar da var, coin yerine banknot formunda dolar var para birimi olarak, menülerde de küçük değişiklikler var.

  oyunun kendisi ve ingilizce çevirisi için;

  fallout nevada
 • şimdi işin yoksa fallout 2 'ye baştan başla.

  *

  edit: mod standalone, yani direk yükleyip bambaşka bir senaryo oynuyorsunuz.
 • ömründe fallout 1 & 2 ' yi sayamayacağı kez bitirmiş, üstüne fallout 1.5 ve fallout 2 restoration project'i yalayıp yutmuş biri olarak beni inanılmaz mutlu eden total conversion projesidir.

  normalde bu tarz conversion projeleri rusça geliştirilip öyle bırakılıyor. bize de kedinin ciğere baktığı gibi bakmak kalıyordu. no mutants allowed sitesindeki dionis nickli yazar önderliğinde, korkunç bir emek harcanarak acayip bir çeviri işi başarılmış bu sefer.

  geliştiren, çeviren, emeği geçen bu çocukları atom kutsasın.

  crpg için güzel zamanlar.
 • bunu begenen fallout sonora yi da begenir.
  (bkz: fallout sonora)
 • bir rus mucizesi, yapanın ve ingilizceye çevirenin her yerinden öpüyorum.

  fallout severseniz bunu oynayın, fallout 1.5'u da oynayın, atom rpg ile cila çekin. vatan haini todd howard'a küfür etmeyi unutmayın.
 • bedavaya dağıtılan bir fan işi olan fallout nevada ile birkaç milyon dolar bütçeli bethesda ürünleri arasındaki anlayış farkını şöyle karşılaştıralım;

  fallout 4'de bir power armor'a ilk 20 dakika içinde ulaşırsınız minigunınızla deatclawa takır takır saydırırsınız.

  nevada'da ise beşten fazla mekandan; şehirden askeri üsten, köyden, kasabadan mutantıyla, raiderıyla savaşarak, güvenlik sistemlerini aşarak, gerekse tacirine dil dökerek, tamir ve bilişim yeteneklerinizi kullanarak, bildiğiniz stalkerlik yapıp kaskını, cpu'sunu, blueprintlerini vs bulmanız gerekir. bunları yaparken de birçok dallı budaklı yan görevle haşır neşir olursunuz. sanayide işten anlayan ustayı ayarlayıp, ufak çapta bir serveti yağlı ellerine bıraktıktan sonra ya da isterseniz işi bittikten sonra midesini kurşunla doldurarak ancak bir t51b'ye sahip olabilirsiniz.