şükela:  tümü | bugün
 • 15 saniyelik rol için 21 saat zaman geçirdiğiniz film setlerine gidip gebermenize vasıta olan ve 21 saatlik eziyete asgari ücretin otuzda birini verirken hiç de rahatsız olmuş gibi davranmayan ajansımsı. 25 lira ne lan?
 • kaliteli bi ajans olduğunu sadece sahibinin düşünebileceği iş ahlakı nedir bilmeyen işletme. uzak durun, durmayanları uyarın.
 • kabus gibi ajans. eğer bir sete bu ajanstan yardımcı oyuncu geliyorsa set çalışanları için o gün kabus oluyor çünkü bildiğin sokaktan adam toplayıp getiriyorlar.
 • uzak durulması gereken cast ajanslarından biri.
 • isim vermeden olanları anlattığım halde habire gg oluyor bu entry! sözlüğe dürüm ısmarlıyorlar galiba...

  edit: gg olmuş da silinmiş entryim. ekleyelim o zaman, hilal saral nedendir bilinmez bu ajansın başındaki adamla kanka. hatta bir ara kamera oyunculuğu atölyesi yaptı orada. family ajans da dünkü fgr ajansıyken, kendini piyasa devi filan sanmaya başladı. oraya kursa gelenlere 5(yazıyla beeeeş!) yıllık sözleşme imzalatmaya başladı!

  bu sektörde bir yıllık sözleşmeden fazlasını imzalamayın diyor (bkz: harika uygur), beş yılın nasıl bir saçmalık olduğunu buradan da anlayabilirsiniz, kısaca siz araya reklam alanlara kanmayın, böylelerine bulaşmayın.
 • arkadaşımın oyunculuk kariyerine başladığı ajanstır kendisi. birçok yerde şubesi varmış galiba ama biz izmit'tekine gittik burada yaşadığımız için. ajansa kayıt olduktan sonra diriliş ertuğrul dizisinde rol almıştı arkadaşım. dizide beğenilince de osman yağmurdereli sanat akademisi'ne aldı ajans kendisini. güvenilir bir ajans. ilk görüşmeye gittiğinde ben de yanında gitmiştim ve çok ilgiliydiler. kaliteli bir ajans yani.
 • family ajans ta arkadaşım var oyunculuk yapıyor ali burak ceylan, kara sevda dizisinde tufan rolünde oynuyor. ajansın sahibi hasan güngör menagerligini yapmakta. hasan güngör'ün aynı zamanda oyunculuk okulu var, aşkı memnu, kuzey güney kara sevda yönetmeni, hilal saral akrabası, bi çok yapımcı ile ortak işler yapıyor diye biliyorum. yurtdışında 2 tane ajans sanırım. türkiye'de 9 şubeler. bence ülkenin önemli ajanslarından bir tanesi. bir çok yapımcı ve yönetmenle çok yakın arkadaştır hasan bey. profesyonel ve doğru bi oyunculuk kariyeri için doğru bir adres diye düşünüyorum. www.familyajans.com adlı web sitesinden detaylara da göz atılabilir. bende ali burak tan sonra tanıdım ve gözlemledim.
 • family ile cesur güzel diriliş ve içerde dizilerinde rol aldım türkiye'de profesyonel bi kaç ajanstan 1 tanesi okulları osman yağmur dereli sanat okuluna gidip yerinde ziyaret etme fırsatımda oldu sanırım istanbul'daki en büyük oyunculuk okulu tüm yapım şirketleri ile anlaşmalılar tavsiyem kaldırım altı ajansları bırakıp yurt içi ve yurt dışında bu işi profesyonelce yapan ajanslara gitmelerini tavsiye ederim bence tek adres başvurup görüp çalışmış biri olarak family ajansı tavsiye ederim gitmeden çalışmadan yorum yapan arkadaşlarada sitem ediyorum saygılar.
 • entrylerime bakarken bir eksiklik olduğunu görüp kontrol ettiğim ve nasılsa(?) entrymin yok olduğu ajans başlığı.

  her gelenden 100 lira tokatlayıp umut tacirliği yapan, hiç bir halta yaramayan, oyunculuğu geçtim figüranlık teklifi bile göndermeyen sözde ajans.

  uzak durun kardeşim, hele entry sildirdiklerini gördükten sonra asla yaklaşmayın. üstteki oyuncu yalanlarına inanan varsa gelsin söz ben oyuncu yapıcam.