şükela:  tümü | bugün
  • kahkahalarla izlediğim fransız yapımı dizi.

konu müthiş, senaryo ve dialoglar aşırı akıcı, karakterler inanılmaz iyi seçilmiş, salaklıkları ise çok iyi işlenmiş.

çoğu kişi gibi favorim gérard ve clémentine.

ve aida'nın güzelliği.
  • keşke şu dizi gerektiği değeri alsaydı diyerek bir giriş yapıyor ve 1 yılı aşkın entry girmeme serimi bozuyorum. ilk 2 sezonu gayet güzel ve akıcıydı, 3. sezon muhtemelen pandemiden dolayı çok fazla mekan barındırmıyor ama buna rağmen gayet iyiydi. asıl parantezi ise clémentine karakterine açmak istiyorum, bir rol ne kadar iyi oynanırsa o kadar iyi oynamış, bulunduğu her sahnesinde beni güldürmeyi başardı ve dizideki komedi yükünü bu sezon resmen sırtlamış. umarım bu ekibi tekrar başka yapımlarda beraber görürüz, çünkü kimyaları çok iyi uyuşuyor
  • 3. sezonda bayağı bir belden aşağı vurmuşlar. tek mekanda komedi nasıl olur onu da göstermiş oldular. tam tadında bitti dizi. netflixteki en iyi komedi dizisi olarak tarihteki yerini aldı. bu kadar güzel olup da bir o kadar bilinmeyen başka dizi yoktur herhalde.

loukoum mon petit loukoum! harikaydı be.
  • çok iyi vakit geçirten bir çırpıda izleyeceğiniz eglenceli bir netflix fransız dizisi. toplam6 bölum ve yarım saat her birisi. bu diziyi sevenlere önerim. "menajerimi arayın" dix pour cent
  • çok iyi. komedinin dozunu çok farklı ölçeklerde vermişler. bir kere bütün dizi boyunca süren bir komedi durumu hakim. netflix tür olarak 'goofy' diye tanımlamış, dizi boyu süregiden hafif ahmakça matraklığın tam karşılığı. buna ek kahkaha patlattıracak birçok anlık durum var. çiğ olmayan komedi sevenlere şiddetle tavsiye ederim.
  • 2.sezonu ilk sezondan daha guzel ve aksiyonlu olan dizi
  • dizideki en baba karakter gérard'dır. <3
    keşke tüm boomer bireyler böyle olsa.

t: eğlencelik netflix dizisi. 2 sezon (şimdilik).
  • 3.sezonuyla sesli kahkahalar attıran underrated dizi. uzun zamandır böyle güldüğümü hatırlamıyorum. rüzgar gibi geçti tadı damağımda kaldı. sanırım son sezonuyla final yapmış. fransızca fonetik olarak başka duygular çağrıştırsa da komedi olarak ilk defa kulağıma bir hoş geldi. dizinin isim yapmamasına da seviniyorum ne yalan söyleyeyim. özleyeceğim sizi hazan ailesi tayland'da görüşürüz!
  • mafya dizisi gerilimi ve komediyi iyi harmanlamış netflix dizisi. bütün karakterleri çok sevimli.
  • ilk sezon itibari ile harika bir dizi, bazı anlar gülmekten gözümden yaş döküldü, bazı anlar barbar kahkahalar attım.

bu dizideki karakterler, hayatımda olmasını isteyeceğim tipler, yalancı, bencil, tuhaflar; ama oldukça samimi ve içten içe sıcaklık dolular.

yeni sezonları izledikçe edit'lerim.

-edit- 2. sezonu da kolaylıkla izledim ve çok eğlendiğim anlar oldu, ama 3. sezon felaket, kelimenin tam anlamıyla bokunu çıkarmışlar, yazık olmuş.

her şeye rağmen; clmentine sen nasıl bir manyaksın, beni bul.
hesabın var mı? giriş yap