şükela:  tümü | bugün
 • bir yazar.
 • ebru şancı'dan güzel olduğunu düşünen yazar.aksini düşüneni çizebilir.
 • yaptığı şeyin bir üst versiyonu sokak ortasında adam idam etmek olan vandal. içindeki ilkel duyguları tatmin etmek için doğruluk elbisesini kullanması da onu haklı çıkarmaz, sonuçta bir vandaldır.

  edit: zaman insanı epey değiştiriyor, fikirler de öyle. diyorum, adam tamamen haklı. yapılması gereken budur. bir kaç kodomanın keyfi için bu adam aciz durumda kalıyorsa yapılması gereken en güzel şeyi yapıyordur. adalet için devlete muhtaç değiliz nihayetinde, kendi tepkimizi göstermek için devletten dilenmek yerine bırakalım da ne olursa biz yapalım.
 • muhabbetiyle kendisine bağlayıp bağımlılık yaratan ponçik bir yazar.

  kalemi hep yazsın, bilgisayarı bozulmasın, defterinden yıldızlar cebinden paralar hiç eksik olmasın.
 • ezik, sığ, bir kuş kadar akıl yürütme yeteneği olmayan.

  içi pislik, irin, zehir dolu kötülük timsali.

  ülke bölünecek diye zırlayacağına dönüp bi kendine baksın, insan onunla aynı dünyayı paylaşırken bile fenalıklar geçiriyorken aynı coğrafyayı paylaşmak kim bilir nasıl bir eziyettir.

  ezik ve cahil olduğunu söylemiş miydim?
 • postmodern lamer okuyan cahil.
 • bir yazar. cidden yazar. hem ekşi'de yazar hem de gerçek anlamda bir yazar. kitabı bile var.

  o ki sokak hayvanlarının hamisi, hakanlar hakanı hükümdarlara taç veren allah'ın yeryüzündeki gölgesi, akdeniz'in ve karadeniz'in ve rumeli'nin ve anadolu'nun ve roma'nın ve venedik'in ve cenova'nın ve yalova'nın ve gezip ayak bastığı bütün diyarın ve nice memleketlerin iyiliksever, engelli rampalarına ve kaldırımlara park eden araç sürücülerinin korkulu rüyası, son araba bükücü ve çizicisi, parası yetmediği için 3 ortalı yerine 2 ortalı defter almak isteyen çocuğa 3 defter, 12'li kalem alıp hediye eden, otobanda bile olsa gördüğü yaralı hayvan için aracını durdurup veterinere götürüp tedavi ettirecek ve bunu defalarca yapacak kadar koca yürekli, asil, soyluluğun ingiliz asillerine ait bir kavram olmadığını, anadolu'nun bağrından kopup gelen bir meziyet olduğunu gösteren ve bunun reklamını bile yapmayan bir cumhuriyet insanı, atatürkçü, vegan, passat, düzenli spor yapan, diş ipi kullanan, çekirdeğe istanbul'da çekirdek, izmir'de çiğdem diyecek kadar naif, barınaklara kendi maaşından düzenli olarak mama alıp gönderen, evinde 3 kedi 2 köpek ve 1 zebra besleyen (kabul ediyorum zebra konusunda abartmış biraz), kuşlara zarar verebilirim diye adana'da güneşe ateş eden 2 kişiden biri olmasına rağmen yana doğru nişan alan, insanları din, dil, ırk, maddi durumlarına göre değerlendirmeyip herkese sırf insan diye kibar ve hoş görülü yaklaşan, salacak'ta bir kayık, yeşilköy'de bir yelkenli görünce heyecanlanan, aşırı zeki, çok esprili, egosuz, özgüvenli, yeri geldi mi hak edene hayatınızda hiç duymadığınız kallavi küfürleri edebilen, dünya tatlısı bir insan.

  eskiden badimdi şimdi takibim oldu. iyi ki var. minimal olsun maksimal olsun romanlar onsuz eksik, sözlük onsuz tatsız olurdu.
 • barıştıktan sonra karmamın yükselmeye başladığı yazar.
 • çok güzel insan.