şükela:  tümü | bugün
 • bir yazar.
 • ebru şancı'dan güzel olduğunu düşünen yazar.aksini düşüneni çizebilir.
 • muhabbetiyle kendisine bağlayıp bağımlılık yaratan ponçik bir yazar.

  kalemi hep yazsın, bilgisayarı bozulmasın, defterinden yıldızlar cebinden paralar hiç eksik olmasın.
 • müzikal ses dizilerinde mi ile sol arasındaki ses.
 • bir yazar. cidden yazar. hem ekşi'de yazar hem de gerçek anlamda bir yazar. kitabı bile var.

  o ki sokak hayvanlarının hamisi, hakanlar hakanı hükümdarlara taç veren allah'ın yeryüzündeki gölgesi, akdeniz'in ve karadeniz'in ve rumeli'nin ve anadolu'nun ve roma'nın ve venedik'in ve cenova'nın ve yalova'nın ve gezip ayak bastığı bütün diyarın ve nice memleketlerin iyiliksever, engelli rampalarına ve kaldırımlara park eden araç sürücülerinin korkulu rüyası, son araba bükücü ve çizicisi, parası yetmediği için 3 ortalı yerine 2 ortalı defter almak isteyen çocuğa 3 defter, 12'li kalem alıp hediye eden, otobanda bile olsa gördüğü yaralı hayvan için aracını durdurup veterinere götürüp tedavi ettirecek ve bunu defalarca yapacak kadar koca yürekli, asil, soyluluğun ingiliz asillerine ait bir kavram olmadığını, anadolu'nun bağrından kopup gelen bir meziyet olduğunu gösteren ve bunun reklamını bile yapmayan bir cumhuriyet insanı, atatürkçü, vegan, passat, düzenli spor yapan, diş ipi kullanan, çekirdeğe istanbul'da çekirdek, izmir'de çiğdem diyecek kadar naif, barınaklara kendi maaşından düzenli olarak mama alıp gönderen, evinde 3 kedi 2 köpek ve 1 zebra besleyen (kabul ediyorum zebra konusunda abartmış biraz), kuşlara zarar verebilirim diye adana'da güneşe ateş eden 2 kişiden biri olmasına rağmen yana doğru nişan alan, insanları din, dil, ırk, maddi durumlarına göre değerlendirmeyip herkese sırf insan diye kibar ve hoş görülü yaklaşan, salacak'ta bir kayık, yeşilköy'de bir yelkenli görünce heyecanlanan, aşırı zeki, çok esprili, egosuz, özgüvenli, yeri geldi mi hak edene hayatınızda hiç duymadığınız kallavi küfürleri edebilen, dünya tatlısı bir insan.

  eskiden badimdi şimdi takibim oldu. iyi ki var. minimal olsun maksimal olsun romanlar onsuz eksik, sözlük onsuz tatsız olurdu.
 • barıştıktan sonra karmamın yükselmeye başladığı yazar.
 • çok güzel insan.
 • (bkz: #81281106)

  favı sonradan kaldırmış. bunun bir önemi yok.
  alttaki yazanlarla birlikte durum da feci hale geldi. çok yazık.
 • iki kişiyi silahla gözü dönmüş bir şekilde öldüren insanı öven entryleri favlayan o entryleri yazan kişilere destek mesajı atan bir ekşi sözlük yazarı. ayrıca bu favları takipçilerinden gelen tepkiler üzerine geri çekmesiyle tanınmaktadır.

  tanım: katilleri öven yazarlara destek veren ekşi sözlük yazarı. ne şekilde destek verdiğini öğrenmek isteyenler yeşillendirebilir.