şükela:  tümü | bugün
  • adı üzerinde, bir fan yardımıyla içinde bulunduğu mekanı ısıtması amacıyla üretilmiş bir elektrikli alet. son zamanlarda daha bir rağmet görmeye başladı. küçük olması, masanızın yanındaki duvara montaj edilebilmesi gibi iyi tarafları olsa da genel olarak sesli çalışmaları ve mekanın havasını kurutmaları ciddi problemler yaratabiliyor.
  • koca salonu boyuna rağmen hayvan gibi ısıtan, ama bir o kadar da kurutan ısıtıcı.
  • elektrik yer. çok tatlı ısıtır. böyle ayaklara ayaklara vurdurursun sıcağı, vayyy be dersin. müthiş keyiflidir. kabloyu, prizi ısıtır, korkutur, ama keyfine diyecek yoktur. aç camı, pencereyi, ama bu tatlişko ayaklarına üflesin; üşümezsin. mucizevidir. elektrik yer. açtığın anda o fanın uğultusundan anlarsın ısınacağını, kendisi ısınmadan daha ısıtmaya başlar seni. elektrik yer. banyo sonrasında bornozla otururken versin alttan sıcağı, pambuk gibi olursun. elektrik yer.
  • büyük saç kurutma makinesi. küçük bir odayı veya banyoyu ısıtmak için kullanılabilir.
  • karadutum, çatal karam, çingenem;
    nar tanem, nur tanem, bir tanem;
    canımın içi, sevdiğim, sevgilim;
    tebessümlerimin sebebi, umut ışığım, gözlerimdeki kıvılcımım;
    mavi rengine hayran olduğum;
    gökte ararken yerde bulduğum;
    ısıtıcım, soğutucum, saç kurutma makinem;
    dili mercan, dizi mercan, dişi mercan
    yoluna bir can koyduğum...

fanınla döner durursun
    ah tükenmez umudumsun
    ne yapsam ödeyemem hakkını
    lakin olsun, çok severim seni
    ılık ılık üfürdükçe sen
    ısınır içim aniden
    sensiz ne yapardım hiç bilmem
    ıssız kalırdım birden
    tabii ben de ne yaptım
    ıkına sıkıla akrostiş yazdım
    canım canım
    ısıtıcım benim
  • fiyatına göre harika performans gösteren ürün.

mevsim geçişlerinde henüz kalorifer yanmıyorsa tam bir kurtarıcıdır. bebekli evlerde banyo sonrası için kısa sürede ortamı ısıtır. infraredden daha iyi bir ısıtıcıdır, sıcaklık anında kaybolmaz.

markadan markaya güvenlik donanımı, termostat kalitesi, sıcaklık ve sessizliği değişebilmekte. delonghi'nin çok övüldüğünü duydum, evdeki simbo gayet sessiz ama yüksek ısıya çıkamıyor, kumtel ise gayet iyi ısıtsa da biraz sesli. ancak faturaya, verdikleri performansa karşın cüzi bir miktar yansıtıyorlar. en azından bir dönem infrared kullanmış birisi olarak komik bir rakam olduğunu söyleyebilirim.