şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bu yıl ceza, pinhani ve kenan doğulu'nun sahne alacağı konser dizisi.
  • istanbul etkinliği için henüz tarih belirlenmemiştir. 31 temmuz'a kadar tüm illerdeki festivallerin bitirilmesi planlanmış, benden söylemesi.
  • 20 temmuz 2009 tarihinde bursa ayağı gerçekleştirilmiş olan organizasyondur. önce pinhani sahne almış 1 saat kadar sahnede kalmış ve iskender kebabın güzelliklerinden bahsetmiştir. müteakiben ceza sahneye çıkmış ve bursalılar için hazırladığı iki kere sağ bas iki kere sol bas sözlerini içeren güzide eseriyle ortamı neşelendirmiştir. sonrasında da kenan doğulu sahne almıştır fakat şahsım bu kısma intikal etmemiştir. ikea otopark alanında düzenlenen bu güzide aksiyon için fanta alemine teşekkürü bir borç biliriz.
  • konserlerin eskişehir ayağında kenan doğulunun sahneye çıkmasının 45 dakika kadar gecikmesiyle birlikte, konser alanındaki kalabalıktan ortamı şenlendiren bir slogan yükselmiştir: oley oley oley şampiyon pepsi...
  • yıllar yıllar önce eskişehir ayağında içinde bulunduğum efsane konser. pinhani ve solistinin giydiği mor tişört hala aklımda. önemsiz bir detay ama konser o kadar güzel ki çoğu ayrıntı aklımda kalmış. telefonların olmadığı, selfie zımbırtısının olmadığı, insanların "ben" değil "biz" olmayı başarabildiği günlerdi. kenan doğulu tahtta çıkmıştı sahneye "egoist" diye linç edilir yalnız sosyal medyada. o zamanlar yok tabi sosyal medya olayları falan. sarışın uzun boylu bir abla vardı kenan doğulu hayranı. "kenaaaaaaaaaaağnn sana aşığımmm" diye bağırıyordu sürekli. o abla umarım şu an bir yerlerde mutludur.