şükela:  tümü | bugün
  • gecen sezon bir cl haftasında 125 bin kusur kisiden 10. oldugum super zevkli oyun. takimdaki defans oyunculari bile gol atmisti.
  • avrupanin bir cok ulkesinde oldugu gibi turkiyede de fanatik gazetesinin internet sitesinden oynanabilen, lig maclarinda (fanatik versiyonu) ya da cl maclarinda (uefa versiyonu) oyuncularin gosterdigi performansa (gol atma, gol yememe, sari kart, vs) gore alinan puanlara dayanan sanal oyun.
  • ilk 2 hafta itibariyle 70000 küsur kişi içinde 138.olduğum süper zevkli oyun
    (bkz: oynuyorum ben bu oyunu)
  • yahoo'da amerikan futbolu için olan versiyonu vardır. bu yıl 8 takımla birden katıldım, süper bir oyun.
  • oyuncularinda "mac 0-0 bitse de defans oyuncularim da puan alsa", "hede orta yapsa da hodo golu atsa", "penalti olsa da kaleci hede kurtarsa" seklinde istekler uyandiran, 59. dakikada oyuncu degistiren antrenorlere sovdurten, sampiyonlar ligi maclarini sacma sapan bir psikolojiyle izlemeye sevkeden, bagimlilik yapici oyun.
  • arkadaşın ikinci maç haftasında birinci olarak ps2 kazandığı oyundur.fakat uefanın kazanılan ps2 için ikinci maç haftasından 1,5 ay sonra haber vermesi nedeniyle geçen süre zarfı arkadaşı psikopat hatta paranoyak yapmıştır.sonunda uefadan haber gelmiştir ama bu kez de 150 ytl kargo parası istenmiştir. (bkz: ebenin ami)
    sonuç olarak bu adamlar harbiden bu iş sonunda ps2 veriyorlar ama biraz sabırlı olmak lazım,bi de 150 ytl ye sahip olmak lazım.
  • 2010 dünya kupası sürecinde mc donalds sponsorluğunda gerçekleştirilenindeki türkiye birincisinin bir kadın olduğu oyun. sonra da "kızdık sevindik güldük üzüldük ama afrika'ya gidemedik". hıhı, evet.
  • (bkz: strykz)