şükela:  tümü | bugün
  • yeni sezon kayıtları geçen hafta başlayan ve premier league'i takip etmenin adeta çileği olan oyun. üstelik bu sene nba-vari draft sistemli, her ligde bir oyuncunun sadece bir takımda bulunabileceği, transfer hakkının takımlar arasında sırayla döneceği ve transfer piyasasında kan çıkarmaya yönelik yeni bir oyunu da içeriyor bünyesinde. onun kayıtları da gün itibariyle açılmış.

not: her sezon açılan geleneksel ekşi liginin admini olan arkadaş ligi aktif ederse geçtiğimiz yıllarda ligde yer alan takımlar otomatik olarak dahil olacak klasik moddaki lige. draft için de yeni bir lig oluşturulabilir.
  • fantasy premier league 2017-2018 head to head ligi basliginda her sonu oldugu gibi bu sene de head-to-head versiyonunu olusturdugum lig.
  • başlamasına sadece 4 gün kalmasına rağmen ekşi sözlük ligi hala yenilenmiş değil. ligin kurucusunu tanıyan varsa bir yeşillendirsin bir şey yapsın, ya da yeni lig kuralım.

edit: sanırım buldum ligi kuran arkadaşı, yeşillendirdim.
  • 4433-532388 kodu kullanarak katilabileceginiz lig. umarim premium oyunculariniz hep 2 puan alir :)
  • draft moduna başlamak isteyenleri bugün 19.00 da başlayacak ligimize bekleriz. draft seçilen kadronun tüm sezon kullanılabildiği, her oyuncuya bir kişinin sahip olabildiği ve her hafta belli gun saatte tekrarlanan bir mod. aktif oynamak, sohbet ve pl muhabbetinin dibini vurmak isteyenler. çaylak yazar ayırmaksızın yeşile gelin yardımcı olalım.
  • klasik ve draft modunun nasıl oynandığına ve kurallarına dair detaylı bir yazı için: fantasy premier lig nasıl oynanır
  • kurulan ilk draft liginin dolmasi sebebiyle, yeni bir draft ligi kurdugum oyun. draft kuralari bugun tsı 14:00 da cekilecek.

katilim kodu: 670447-152795
  • başlamasına son 2 saat kalan oyun.
  • rezil olmak pahasına yazıyorum, dizilimimi değiştiremediğim oyun. biraz bakındım nasıl yapılıyor diye, mesela 4-4-2'den 3-4-3'e geçmek için defanstaki yedeği satıp forvet almayı deniyorum ama maksimum sayıya ulaştın başka forvet alamazsın gibi bir şey çıkıyor. yardımcı olursanız sevinirim.

edit: gerçekten çok kolaymış, hiç aklıma gelmedi. yardımcı olduğu için juvelinside'a teşekkürler.