şükela:  tümü | bugün
  • 1991 doğumlu cezayirli sol bek. saint etienne forması giyen bu genç kardeşimiz u21'de fransa'yla oynamasına rağmen a milli takım için cezayir'i seçmiş. ilk ve tek milli maçında bir de asisti var.
  • galatasaray'ın ilgilendiği iddia edilen sol bek. genç, hızlı, tekniği gayet iyi, tabiri caizse palet gibi ayakları var, uzun bacakları da var. iyi bir sprintere benziyor. bence güzel bir transfer olabilir.
  • ssc napoli'nin sol beki. ilk geldiği zaman serie a'da zorlanacağını düşünüyordum ama bugün gelinen noktada "başta başkanımız olmak transferinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum".
  • liverpool kendisiyle ilgilenmekteymiş...

http://www.empireofthekop.com/…ve-problem-position/
  • napoli liverpool'dan 20m € istemiş. bugünkü koşullarda bedava, üzerine atlanması lazım.
  • napoli'nin cezayirli sol beki. bu sezon fena formda ve çok dikkat çekiyor. gönül sarri'nin napoli'sinde şampiyonlar ligi şampiyonu olana kadar kalsın der ama muhtemelenen sezon sonu devleri peşinden koşturacak.
  • haziranda sözleşmesi bitecek üst düzey sol bek.muhtemelen ocakta premier ligde büyük takımlardan birine imzayı atmış olur.
  • son bilgilere göre city maçının 30.dakikasında ön çapraz bağlarını koparmış şu an dünya futbolunun aktif en iyi beklerinden biri. çok yazık oldu hem napoli hem kendisi adına, kariyerinin topunu oynadığın bir dönemde hem de.
  • sayemde beşiktaş kanseri napoli'ye sıçradı. çok ama çok büyük bir kayıp maalesef. allan orada değerlendirilir mi diye düşünmüyor değilim, allan'ın yerine de zielinski'yi öneriyorum sarri reise.
  • (bkz: #71817320)

sakatlığı çabuk atlatmış ve 1 haftadır antremanlara başlamış sol bek. 1 ay içinde yedek kulübesinde maçlara başlar artık.

manchester united ssc napoliye 63 milyon euroluk teklif yapmaya hazırlanıyormuş. zaten bu para kendisinin serbest kalma bedeliymiş.