şükela:  tümü | bugün
 • himalayalar'da geçeceği ve fil sürmemize imkan sağlayacağı yönünde haberler olan oyun.
 • fps türünün sürekli aksiyon zorunluluğu yüzünden hiç bir zaman bir skyrim kafası yaşatmayacağını bilsem de karlı dağlarda open world dolaşmaya imkan vereceğine inancımın tam olduğu oyun.

  (bkz: definition of insanity)
 • daha önceden söylentileri sızdığı gibi himalayalarda geçecek ve 18 kasım' da pc, ps3, ps4, xbox 360 ve xbox one platformları için çıkış yapacak:

  http://blog.ubi.com/far-cry-4-release-date-kyrat/
  http://www.neogaf.com/…orum/showthread.php?t=819511

  cross-gen olduğuna göre muhtemelen far cry 3 ile aynı motoru kullanacak ve 1 ay sonraki e3' de detaylı bilgilerini ve videolarını göreceğiz. çıkışına bu kadar az vakit kalmış bir oyunun daha yeni ortaya çıkmış olması oyunun öyle çok büyük bütçeli ve uzun süre üzerinde çalışılmış bir oyun olmadığı ve far cry 3' ün başarısının ekmeğini yemeyi amaçlayan bir oyun olduğu izlenimini veriyor. ama far cry 3' ün hem motorunun, hem de bütün oyun dinamiklerinin ne kadar iyi olduğu düşünülürse bu oyunun da ne olursa olsun her türlü giderinin olacağı sonucuna ulaşılabilir.
 • xbox 360, xbox one, playstation 3, playstation 4 ve pc için 18 kasım‘da çıkışını gerçekleştirecek oyun.

  link
 • far cry 3'ten sonra beklentilerin tavan yapmasına neden olmuş far cry serisi. henüz oyun dünyasına yeni adım atmış birisi olarak far cry 3'ü nasıl göğsüme bağrıma bastıysam bunu da basarım diye düşünüyorum. all hail the far cry!
 • bakalım üçüncü oyun beklentilerimi karşılamıştı bu oyunu da alıp oynayacağız. ana düşmanımız bu arkadaş olacağı söyleniliyor.
  http://oyster.ignimgs.com/…4/05/farcry4-610x610.jpg
 • oyunun ilk 5 dakikası: http://www.youtube.com/…8jix8bjm5dzu41lyhpsyta&hd=1

  ubisoft' ta bu villain yaratma işine kim bakıyosa sağlam bi ikramiyeyi hakediyor gerçekten. vaas gibi mükemmel bi karakterden sonra yine o seviyede başka bi manyak yaratmışlar. elemanın troy baker tarafından seslendirilmesi de cabası.

  bu da oyunun daha ileri bi kısmından coop yapısını da gösteren oynanış videosu: http://www.youtube.com/watch?v=njn7rk6olem
 • grafiksel açıdan far cry 3'ün bir tık ilerisine geçilmiş gibi.

  bu arada yeni manyağımızın vaas kadar sempatik olmayacağını düşünüyorum.
 • far cry 3'ün bir kopyası olmamasını umduğum oyun.

  far cry 4, üçüncü oyunun ada ve orman konseptini keskin bir dönüşle, kendisini kral olarak tayin etmiş bir diktatöre karşı savaşacağımız yabani ve de hayali bir bölgeye, himalaya'daki kyrat'a taşıyor. tıpkı üçüncü oyundaki gibi tehlikelerle dolu bir maceraya çıkıyoruz. baş yapımcı dan hay "far cry 3'ün başarısından sonra ayrıcalığı bir sonrki seviyeye taşımak ve oyuncuları şaşırtmak istiyoruz. far cry 3'ün en iyi fps oyunu olarak dikkat çekeceğine inanıyoruz." dese de far cry 3'e benzer bir atmosfer görmemiz hayli olası görünüyor.

  ek olarak, far cry 3'ün hikayesi çıtayı gerçekten yukarı taşıdı ki hala aklımızda vaas'ın aslında jason'ın ta kendisi olabileceği sorusu gizemini koruyor; bu açıdan bakıldığında da gerçekten sağlam ve de gizemli bir hikaye yaratmaları gerekiyor.
 • oğlum oyunda bal porsuğu varmış yaaa!! düşmanlara falan saldıracakmış. dlc olsa parar verir alırım yeminle.

  daha da merakla beklemeye başladığım oyun.