şükela:  tümü | bugün
 • yeni açtığımız oyun kanalımızda oynanış serisine başladığımız güzel oyun.

  izlemek için: https://www.youtube.com/…t=uu66j5ajgxzxe8nkrmv4uwww
 • an itibariyle aşağıdaki adresten 86 liraya alınabilir. steam'de hala 170 lira olan oyun.

  [https://www.g2a.com/r/far-cry4-uplay https://www.g2a.com/]
 • oyunu malum ortamlardan edinenlerin 1.4 ve 1.5 güncellemeleri sonrası kayıtlı oyunlarının kaybolduğu oyun.

  sorun farklı sürümlerin uyuşmamasından kaynaklanıyor. şöyleki ali123 sürümü ile reloaded sürümünün save game dosyaları farklı. çözümü de şu şekilde;

  öncelikle güncelleme öncesinde kullanılan sürümün kayıtlı oyunları alınıp yeni sürümün kayıtlı oyunlarının bulunduğu klasöre atılmalı. dosyaların ismi de yeni sürüme göre güncellenmeli. şöye ki ali123 sürümünün kayıt dosyaları program files(86)/farcry4/bin/profiles içinde isimleri de ali123_1.sav ve ali123_2.sav. reloaded sürümünün kayıt dosyaları ise program data/orbit/420/rld! içerisinde isimleri de save001.sav ve save002.sav. bu durumda ali123 isimli kayıtlı oyunlar save001/save002 ismiyle kaydedip reloaded konumuna atılmalı.

  ardından bir hex editor yardımıyla (hex workshop ideal) dosyalar açılıp içerlerinde "13 00 00 00 f3 73" rakamlarını aratılmalı ve bu rakamların öncesindeki her şey silinmeli. bu işlem her iki save dosyası için de yapılmalı.

  işlem bu kadar sürümler arasındaki farklılıktan kaynaklanan kayıtlı oyun sorunu çözülmüştür*
 • farcry 3 sevdiyseniz alın doya doya oynayın. open world hissi fena olmuş bu oyunda. bait kullanma olayı harika. post ele geçirmeye yeni bir boyut katıyor. bu arada bir bölgede post ele geçirince orası tamamen düsmandan temizlenmiyor. bu da güzel bir yenilik. hunter diye bir düşman eklemişler. ecdad siken cinsinden. ıslıklarla haberleşip stealth bir şekilde okla avlanıyorlar ve üzerimize vahşi hayvan yönlendirebiliyorlar. grafikler on nomero. daha ne olsun?
 • far cry 3 tadını pek alamadığım oyun. bunun tek nedeni de deniz-orman yerine dağ-orman ortamının kullanılması. atmosfer büyük oranda değişmiş. her zamanki gibi, ana senaryo görevlerinde ilerlemeden evvel haritada açık olan tüm kule-karakolları almanızı ve skill geliştirmenizi öneririm.

  sadece ok ve bıçakla undetected karakol alımı için (haritada ilerledikçe devamı gelecek):

  http://www.youtube.com/…rq2xu5oj_tdzemo01j7-alzkixq
 • oyun hakkında onca şey yazılıp söylenmiş, iyisi de var kötüsü de. şahsi kanaatim sırf efsane manzaraları ve oldukça başarılı açık dünyası için bile oynanır. yine de bazı anlar var ki, hayatı sorgulatıyor :)
  not: spoiler içermez.

  kafaya kule düşmesi : http://youtu.be/-hoq4tm0ltg?t=26m35s

  isyankar helikopter : http://youtu.be/xolwmgogw9u?t=36m12s
 • buglarla dolu serinin olmamış oyunudur.
 • -far cry 3'den farkı yok. (far cry 3 sadece senaryo ile basar geçer)
  -çok geniş harita
  -zerre kadar ilgimi çekmeyen senaryo.
  -yan görevlerde dahi dakikalarca bitmek bilmeyen diyaloglar ve diyalogların pas geçilememesi.
  -patlama efekterli on numara. sadece roket atarla dolayışıyordum o derece.

  kısacası: (bkz: kota ve vakit kaybı)
 • buzzsaw vermeyen orospu çocuğu oyun. bitirmekten vazgeçtim sikerim böyle oyunu. bell towerlar 17/17 aldım ama 16/17 gösteriyor, 1.3 update'i yapana kadar oynadığınız yerleri saymıyormuş bir bug yüzünden. good job ubisoft hıamına.