şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 17 mayıs 2018 tarihinde satışa çıkan bir indie oyun. oyun bir macera temalı yalnızlık üzerine kurulu. minik puzzlelar ile desteklenmiş. ancak oyunu güzel yapan yanı muazzam müzikleri ve atmosferi. oyun süresi oldukça kısa ancak insanın tadının damağında kalması açısından keyifli.

  steam fiyatı: 25 tl

  steam linki: https://store.steampowered.com/…320/far_lone_sails/

  benim en sevdiğim youtuberlardan olan orhun kayaalp tarafından bir incelemesi yapılmış. ona da buradan erişebilirsiniz https://www.youtube.com/watch?v=9pcpn8y7tdm
 • şimdi bitirdim oyunu gerçekten harika görseller sunuyor sanat eseri gibi. güzel vakit geçirmek için işten yorgun gelip dinlenmek için oynanır bu oyun.
 • gördüğüm en güzel indie oyunlardan. parasını sonuna kadar hakkediyor. yakında fiyatı artar bunun. 25 liralık fiyatı kaçırmayın derim.
 • benzer oyunlara (inside, limbo, little nightmares) kıyasla biraz sıkıcı bir oyun. türü seviyorsanız fiyatı 10 tl altına düşünce alın derim.
 • oyundan ziyade bir seyir sunan indie yapımı oyun. karmaşık, kafa yoran bulmacaları yok. oyundan çok yola odaklanmanızı sağlıyor.

  steam kış indiriminde 16 liraya satılıyor. hafif yalnız ama hoş bir kaç saat geçirmek isteyenlerin düşünebileceği bir oyun.
 • zeka gerektiren, muazzam detaylara sahip atmosferik ve tatlı bir mini oyun. indirim süresince steam üzerinden uygun fiyata temin edilebilir. soundrack dlc' sini de edinmekte fayda var keza müzikler gayet hoş.
 • hiç zor olmayan ve sanırım 2 saat gibi kısa bir sürede biten oyun.
  oyun hem basit hem kısa sürüyor. çok da süper atmosferi yok.
  neden bu kadar övülmüş anlamadım.

  --- spoiler ---

  sonunu niye böyle hüzünlü bitirmek zorundaydınız bir de?
  --- spoiler ---
 • farklı bir tat. tavsiye ederim...

  --- spoiler ---

  sonu yukarıda yazılanın aksine hüzünlü bitmiyor.
  --- spoiler ---
 • 27 yalışındayım bu oyunun benzeri bir çok oyun oynadım machinerium ve türevleri hepsi birer şaheser fakat bu ben bunu tarif edemiyorum resmen içime işledi iliklerime kadar tesir etti yani tarif etmek anlatmak mümkün değil. müzikleri görseller atmosfer şuan oyunu bitirir bitirmez yazıyorum o kadar etkisindeyim ki dilim tutulmuş durumda yani resmen şoktayım abi bu başka bir şey bu kadar etkili bir baş yapıtla ben daha önce karşılaşmadım. kesinlikle oynayın önerin yaşayın bu oyunu sakın ola müziklerini kulaklık yahut monitör kabin olmadan dinlemeyin yani gündüz kesinlikle oynamayın ekran dışında başka bir ışığa maruz kalmayın tarif edemiyorum...