şükela:  tümü | bugün
  • 90'larin ortalarinda pek populerdi, gazetelere tv'lere cikardi. ispanyol edebiyati okumus, metafizikle, uzaylilarla ilgilenen birisiydi, uzun saclarini savura savura cikardi programlara, uzaylilari anlatirdi. zenginler de aglar dizisini, meksika dizilerini ceviriyordu. bir kac kitap da yazmisti. gecen gun kendisi aklima geldiydi de adini hatirlayamamistim, bugun kitapcida eski bir kitabini gordum 500bin liraya, ordan hatirladim, romanin ismi "madrit'te metafizik aşk"
  • kendisi "ufo gerçekleri & yalanları" adlı aşmış cıvıldak kitabın da yazarıdır. hele önsöz bölümünde çocukken gördüğü bir rüyayı anlatıyordu ki anam anam..
  • trt istanbul televizyonu seslendirme müdürlüğü için ispanyolca dizi ve filmlerin çevirmenliğini yapardı 90'lı yıllarda. tüm seslendirme çalışanları ve sanatçıları, annesi ile kendisinin uzaylı olduğunu iddia eder ve buna ciddi ciddi inanırlardı.
    diğer taraftan kendisi sıkı bir fernando solanas hayranıdır.
  • bir dönem fenomen dergisi yazar kadrosunda da yer almış uçuk kişilik
  • tlc'de dead tenants adli programi yapan, metafizik ozelliklere haiz, hoboken, nj'de ikamet eden guzel insan..
    http://www.farahyurdozu.com/
  • abd'de düzenlenen bir konferansta göktürklerin uzaylı olduğunu, uzaylıların türklerle ortak bir ırk kurduğunu iddia etmiş.

internet sitelerinde "adamlar bu kadar ciddi olmasalar neden amerika'da konferans düzenlesinler ki?" gibi, "gök-türk adı buradan geliyor olabilir." gibi argümanlarla desteklenen bu tez ilgimi çekti.

seneler evvel bir yerlerde kazım mirşan'ın sirius-mars-türkler üçgeni üzerinde kurduğu bir tezi hatırlar gibiyim, ama şimdi bütün eski dergileri gözden geçirmek gerek. vakit bulup araştırana kadar o topa girmeyelim. adımız müfteriye çıkar sonra.

ne demiş şair: "türkiye büyüyüp uzay olacak."
  • 90'lı yılların korkunçlu kadını. bir ara facebook arkadaşı olmuş, anadolu mitleriyle uzaylılar arasında ilişki olabileceğine dair güzel bir sohbet etmiştik. sonra 'aura'mız mı tutmadı, ne olduysa silmişti.
  • ufolar geliyor isimli kitabini cok eskiden okudugum yazar.
  • anlattıkları puzzle parçalarını birleştirmeme tabloyu daha net görmeye sebep olmuştur. ahir zamanda adını sıkça duyarız gibime geliyor. anlattıkları şimdi çok kişi için deli zırvasıymış gibi gelebilir , ama gün gelir kıymeti anlaşılır.
    bedri ruhselman - ilahi nizam ve kainat
  • çok hoş bir bayan, gözleri çok güzel, televizyon programlarını sırf onu görmek için izliyorum.

reptilian olsaydım keşke diyorum. sohbet muhabbet şarap açardık falan...