şükela:  tümü | bugün
  • şu anda memlekette yayında olan diziler içindeki en güzel oyuncu.yaş itibariyle lise statüsünü geçmiş olsa da schoolgirl havasında oyunculuğunu icra etmektedir.(bkz: allah sahibine bağışlasın)
  • boyle bir isimle (ve tabi ki tiple) cok rahat ürdün prensesi falan olabilirmis.
  • ağzı açık ayran budalası rolünü süper iyi oynadı.
  • accayip güzel kadın. bir de dizi tarihindeki en iç gıcıklayıcı aşkın kahramanlarından. bir nevi pride and prejudice vakası.
  • güzelliğinin yanında oyunculuğu da pek iyi. dizinin* bu akşamki bölümünde kesinlikle mest etti bizi.
  • oynadığı diziyi izleyip de "liseli kıyafetiyle çok daha seksiydi" demeyecek erkeklerin testosteron seviyesinin ölçülmesi gerektiğini düşünüyorum. arkadaşım komik misiniz, nesiniz? nerede kaldı yılların liseli fetişi? peh.
  • milliyetin haberine göre bkm oyuncularından eser yenenler ile birlikteymiş.

ayrıca hakkaten çok güzel ve iyi oyuncu...
  • çok güzel kadın cidden. ıraklı anne - boşnak baba derken muhteşem bir karışımın sonunda ortaya çıkan şey, tek kelimeyle mükemmellik olmuş arkadaş. ayrıca iyi oyuncu.

http://i51.tinypic.com/255np6p.jpg
  • şuraya yazıyorum, bu kadın dünyanın en güzel kadını. kadın da değil, melek. evet, dünyanın en güzel meleği. öyle tv'de göründüğüne bakmayın, sapsarı saçlar, bembeyaz bir ten. böyle ışık saçıyor etrafına, gözlerim kamaştı.
    profilo d&r'da rastladım kendisine. önce görevlilere bir şeyler sordu, bulamayınca kapıya yöneldi. kapıda bizlerle karşılaştı ve pardon pardon afedersiniz dedi bana. bana dedi, afedemedim, güzelliği gözlerimi kamaştırdı. hareket edemedim, yer açamadım geçsin diye. sonra arkasında arkadaşı, "o kadar afedersiniz dedim, kimse çekilmedi, sen de ne ağır yürüyosun" diye diye gitti. normalde olsa hanfendi kapıdan 5 kişi nasıl geçicez, nereye çekilseydim diye çemkirirdim. sonra baktım ki meleklere laf denmez. çıktı yürüyen merdivene uzaklaştı. beni benden aldı, beni bensiz bıraktı, gitti.