şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
  • ben =)
  • makyajlı hali farah zeynep, makyajsız hali abdullah olan oyuncu.
  • boyle bir isimle (ve tabi ki tiple) cok rahat ürdün prensesi falan olabilirmis.
  • bu gece #aşağıbakmayacağız paylaşımı yaptığı için "devlet düşmanlarına trt'de yer yok" gibi leş bir söylemle ak çomarların hakaret ve tehditlerine maruz kaldı. burası sizin babanızın malı mı lan? trt'yi senelerdir iktidarın basın organı yaptığınız yetmedi mi? oy verdiğim partiye bu kanalda sadece karalama amaçlı yer verilirken sahte kahramanlık hikayeleri anlattığınız dizilerin masrafı bile bizim vergilerimizle karşılandı. ne kadar arsız utanmaz bir güruhsunuz. farah zeynep masumlar apartmanında ezgi mola ve birkan sokullu gibi muhalif görüşe yakın isimlerle rol alıyor. biri konuşurken diğerleri susuyorsa susanın kepazeliği ikiye katlanır bence. umursamıyor olamazlar, cesaret edemiyorlar. öğrenciler polisin karşısında dimdik dururken onlar iki çift söz söylemeye bile cesaret edemiyor. susmayanlara, lafını esirgemeyenlere selam olsun.
  • (bkz: eser yenenler)
    (bkz: doğu demirkol)
    (bkz: reynmen)

kendisinin ilişkilerini destekliyorum.eğer bu hızda devam ederse,yolun sonunda benimle bile sevgili olma ihtimali var.
  • farahcım soru cevaplama ayağına hesabı da kaptın hadi yine iyisin .
  • yanlışlıkla sözlükte unutuldu galiba 3 haftadır soru cevaplıyor.
  • annemin kıvanç tatlıtuğ ile dizi çevirmesini can-ı gönülden istediği, hatta bunun için de bana; "ekşi'ye yazsana bunu, kamuoyu oluşur belki, senaristlerin aklına gelir bunları bir araya getirmek" dediği kadın oyuncu..

ayrıca;

(bkz: hayırlı evlat)
  • ilk çıktığında farah'tı.
    sonra giderek zeynep oldu.
    şimdi ise bildiğin abdullah.
  • sözlük erkeklerini, sınıfa yeni katılan kızları görünce kibarlaşan (bkz: badi ekrem)'e çeviren yazardır.