şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
  • degisik konusuyor.
    "yapıyirum, gidiyirum" gibi seyler duyuyorum.

tanim: sinemaya fazlaca yakısan aktris.
  • az önce filmin reklamı için burada soru yanıtladığını öğrenince üzüntüden kendimi tuvalete kilitledim.

ben sanıyordum ki bizimle takılmaya başlayacak, hep gittiğimiz barın müdavimlerinden olacak. gece bar çıkışı "kanka bu saatte karşıya geçmeyeyim ya, sizin salonda yatarım" diyecek. ah be, yıkıldım lan şu an.

neyse ki büyük resmi gören yazarlar bu oyunu da bozdu. bir süre üzülürüm ama kendime gelirim.
  • güzeldir değildir görecelidir tartışılır ama sevimliliği tartışılmaz. çok sıcak geliyor nedense bana. otur böyle pijama, mısır, film ... uuuu beybi.
  • bütün ünlülere ismiyle nick verilsin. farah niye torpilli?
  • el-nusra'dan ayrılan şeriatçi grup lideri ismi gibi bir ismi var. götü kaldırılacak kadar güzel değil. oyunculuğuna bir şey diyemem. sesi de çirkin. 50 yıldır sesi iyi türkücüyü, arabeskçiyi filmlerde oynatma, oyuncuya da zorlama şarkı söyletme köylülüğünden bir kurtulamadık.
  • geçen haftaki bursa maçını kapalı alt tirübünde izleyen oyuncu. ufak tefek sevimli bir görünümü var. 89 doğumluymuş ama sanki biraz daha yaşından büyük gösteriyor.
  • demin zapping yaparken küçük bir eylül meselesine rastlamamla tekrar ne kadar güzel bir kadın olduğunu hatırladığım oyuncu.
  • çok güzel gülen kadın.
  • güzel kadın, oyuncu. ama her şey güzellik değilmiş demek ki. kendisine bir hayranı mesaj atıyor, bir şey soruyor ancak kendisi gördüğü halde cevap vermiyor. bunun adı egoistliktir, kibirdir.
  • ara ara durduk yere nörüyo acaba simdi diye düsündügüm kiz. halbuki eski sevgilim de degil. manyak miyim neyim? sahi nörüyo acaba simdi?