şükela:  tümü | bugün
  • keşke bu nalet kronik faranjitin tedavisi olsaydı da bir derneğimiz olaydı.nemde; havasız ortamda; tozlu ortamda; asitli yiyeceklerde; çok sıcakta ve çok soğukta resmen imanımız gevriyor.çevremde böyle fazla insan olmayınca kesin bende problem var diyorum ve çaresizce boynumu büküyorum.keşke tedavisi olsaydı keşke biraz olsa beni rahatlatacak bir şeyler olsaydı diyorum ama gitmediğim doktor denemediğim ilaç yada yiyecek kalmadı ama madalyonun öteki yüzünde de allah'ıma binlerce kere şükürler olsun diyorum çünkü 5 duyu organına sahibiz ve şükredebiliyoruz daha bundan büyük zenginlik yada başımıza gelen güzel bir şey olabilirmi.

(bkz: hamdolsun teğet geçti)

(bkz: çorum kaloriferi)
  • resmi içeceği adaçayıdır
    içeride sigara içilmez. içeni döverler.
  • başkanlığa adaylığımı koyduğum dernektir. dernek olduğuna göre içerde sigara da içilir muhtemelen. üyelere zencefilli sürprizler vadediyorum.
  • lise almanca öğretmenimiz vicdan mutlu hakkında ki dedikoduların ilk sırasında yer alırdı. ki eminim dernek başkanı kendisidir.
  • sonradan gelen fakir yazarların başkan olamayacağı dernek. ben de bütün başkanlar gibi diktatörce geldim oturdum derneğin koltuğuna- koltuğuma. şimdilik dağılabilirsiniz. gündemi böyle konularla işgal etmeyin.
  • http://faranjit.nedir.com/ adresinden yada google'dan farenjit ve faranjit kullanımlarının her ikisinin de yaygın olduğunu görebilirsiniz.türkçe'de bazı şeyler yazılı dilde de milletin anlayacağı şekilde kullanılabiliyor.ha bu doğrumu değil tabiki ama bir şey daha kolay anlaşılıyor ve yadırganmıyorsa o şekilde de kullanılabilir o yüzden ben faranjit te ısrar ediyorum.
  • kurucu üyelerindenim.
  • buluşmalarında farhex in su gibi aktığı dernek.
  • bir düzine maske ve bir adet buharlı temizleyici ile katılacağım dernektir. ayrıca sevabına dernek üyelerinin halılarını toplatabilirim. bendeniz halılı ofislerden, evdeki halılardan ve de baca gibi sigara içen son patronumdan kurtulalı beri hiç sıkıntı yaşamamaktayım, hatta kronik farenjitim olduğunu dahi unuttum.