şükela:  tümü | bugün
  • arkadaş! insanları çinli, rus, amerikan diye ayırmiyim diyorum. "çinlilere karşı olumsuz algı çalışması yapılıyor" diyorum. ama bu kadar da olmaz be kardeşim. midenizi silkim sizin!

hassas olanlar izlemesin

ekleme editi; çaylak bir arkadaşın gönderdiği videoyuda ekliyorum. ben izleyemedim.
    kendine güvenmeyen izlemesin +30
  • çin virüsü bu gençler sebebiyle artıyor.
    çin virüsleri maalesef dünyayı tehdit ediyor.
    çin virüsü ve diğer tüm çin virüslerine karşı önlem alınmalı.

çin virüsü ailesinden hantavirüs de muhtemelen bu tip kemirgenlerin tüketimi sebebiyle başladı bugün.
  • normalde bundan bizene olmalıydı ama lanet olası globalizm yüzünden biz de etkileniyoruz. ya herkes sınırları kapatsın görüşmeyelim ya da şu lanet olası boğazlarına bir çeki düzen versinler. afedersiniz kültürünü siktiğimin davarları dünyaya hasar üstüne hasar verdiler son yüzyılda. bir virüs daha çıkmış çin'de, yeni, hantavirüs adı, sıçanlardan bulaşıyormuş.
  • fare yiyen çinli ,yarasa yiyen çinli ,eşeğin sikini yiyen çinli ,bok ye çinli!
  • arkadaş bunların bulduğu her boku yemesinden bu haldeyiz bu adamları neden kimse durduramıyor.
  • sanırım üç vakte kadar bir kitap inecek gökten.. bu kez çince çıkacak.. işin yoksa 2000 sene de onun üzerine tartışmalar çıksın.. bu adamları ilahi bir işaretten başka bir şey yola getiremez.. modern dünyada yolu ikiye yarsan deprem derler, göğü ışığa boğsan kuzey ışıkları derler, uçuyorum desen ip nerede derler.. o yüzden ilginç bir mucize şart.. mesela gelmesiyle birlikte 1 gecede bitcoin 1 usd olacak filan.. ancak öyle tövbe edip inanır insanlar..

uzadı, mi(ğ)dem bulandı..
  • muhtemelen yeni çıkan hantavirüs’ün kaynağı olan çinlidir.

bunlar yüzünden coronavirüsle mücadele etmemiz yetmezmiş gibi yeni virüslerle de karşılaşacağız.
  • dünyayı kemirdiniz dünyayı