• çin virüsü bu gençler sebebiyle artıyor.
    çin virüsleri maalesef dünyayı tehdit ediyor.
    çin virüsü ve diğer tüm çin virüslerine karşı önlem alınmalı.

çin virüsü ailesinden hantavirüs de muhtemelen bu tip kemirgenlerin tüketimi sebebiyle başladı bugün.
  • (bkz: amk)

hayatımda izlediğim en boktan video. fare mare bok böcek yiyen çok gördük de. ağızda nası kıtır kıtır ısırıp parçaladığını göstere göstere yiyen bir mikrop ilk defa görüyorum. senin çekik gözlerine attırayım ey asyalı götelek.
  • normalde bundan bizene olmalıydı ama lanet olası globalizm yüzünden biz de etkileniyoruz. ya herkes sınırları kapatsın görüşmeyelim ya da şu lanet olası boğazlarına bir çeki düzen versinler. afedersiniz kültürünü siktiğimin davarları dünyaya hasar üstüne hasar verdiler son yüzyılda. bir virüs daha çıkmış çin'de, yeni, hantavirüs adı, sıçanlardan bulaşıyormuş.
  • arkadaş bunların bulduğu her boku yemesinden bu haldeyiz bu adamları neden kimse durduramıyor.
  • kesin ve kesinlikle çin‘den gelecek tüm vatandaşlar için tüm ülkeler kapılarını kapatmalı.
    ayrıca şunu merak ediyorum. bunların insan yemediği ne malum ?
  • fare yiyen orospu çocuğu genç.

yarağımı ye diyeceğim gerçekten yer bu orospu çocuğu.
  • şu orospu çocuğundan farksızdır. hayatımda böyle iğrendiğimi hatırlamıyorum. amk çocukları ya. ırkçılıksa ırkçılık allah belasını versin bunların.
  • ulan haybeye diyetisyene para veriyorum. günde bir kere şu videoyu izlesem anoreksiya olurum herhalde.
  • ulan bir de çıkıp "insanları doyurabilmek için yiyoruz" diyorlar boktan kültürlerini savunmak için.

peki bu tarz gerizekalı bireysel videolar neden hep aynı coğrafyadan çıkıyor o zaman amk?
hesabın var mı? giriş yap