şükela:  tümü | bugün
  • hadise'nin şampiyon albümünden klip çektiği son şarkısı.

bir önceki klibe getirilen itirazlara tepki göstermişti hadise ancak galiba bu sefer o tepkileri göz önünde bulundurarak çekmiş klibi. önceki klibin özgün, cesur ve izlenesi haline kıyasla inanılmaz sönük bir klip çalışması olmuş.
    izlemek isteyenler için link burada.
  • hadise'nin cok kotu bir sarkisi, hic begenmedim. klip de cok kotu olmus.
  • klip tam bir başkaldırıdır!

siyasetin, sanata müdahalesine ironik bir cevaptır.

hanım kızımız önceki klibine getirilen eleştirilere ve yaftalamalara nasıl mı cevap vermiştir? klip boyunca kolları bile görünmeyen bir bluzun üzerine şişme montunu giymiş, metro istasyonunda güneş gözlüğüyle bir nevi “bu ne perhiz bu ne lahana turşusu beyler! halimiz şu anda tam da buna benziyor” demiştir.

-klip boyunca tek kıyafet giymiştir
    -sadece kendisi klipte yer almış, dansçı falan kullanmamıştır
    -tahrik olmayasınız (!) diye kollarını bile göstermemiştir

bunu mu istiyorsunuz lan , alın size klip.

kıps
  • emrah karaduman kimin işine el atsa, ülke standartları gereği ölüsü en az 10 milyonluk play'e tekamül ediyor.
  • hadise'nin şarkısıymış. yeni çıkmış diye kızım izletti. e dedim bu diğer şarkısıyla aynı. şu baba evinde prenses olduğu şarkıyla. çocuk kandırıyorlarsa demek ki.
  • yeni türkiye isyankar 2018 gençliğinin (ben de dahil) gazını alan siboptur, sigaradır bu şarkı kabullenin kabullenin. 100 kere duyuldu orda burda şurada.. (bkz: emrah karaduman)
  • koskoca hadise, yeni yetme aleyna tilki'nin cevapsız çınlamasını araklamış resmen

şarkının tek olayı intro, o da alenen cevapsız çınlamadan araklanmış

anlamadığım bir sürü kişiden geçiyor bu şarkılar, biri de çıkıp "naptığınızı sanıyorsunuz yahu rezil etmeyin bizi ele güne, hadi anladık üretemediniz, araklayıp, esinleneceksiniz, çala çala yeni yetme kızın şarkısını mı çaldınız?" demiyor mu? şu şarkıda emeği olan aranjörler, yapımcılar bu işten senin, benim bir ömürde kazanacağımızı bir yılda doğrultuyorlar ya, ah ulan ahh..
  • ilk dinlediğimde dedim ki "büyük ihtimalle şu anda model/manken olan, büyük bir yapımcı ile takılması (ya da başka şeyler yapması) sonucu yapımcının buna saldıray abi edası ile sana kaset yapacam demesi sonucu ortaya çıkan bir şarkıdır.

gel gör ki hadise söylüyormuş.
  • her saat başı trt fm’de çalan dandik şarkı