• (bkz: microsoft turkcesi)
    gerci bu daha iyi cevrilemezdi..
  • birçok farklı konuda çeşitli podcast yayını yapan bir yayın platformu. sinema, basketbol, nba, futbol, gezi, satranç, mimarlık vs. gibi konular gördüm. podcast ne kadar tutar kaç dinleyicisi vardır bilemiyorum ama kolay gelsin gençler üretmek güzeldir.

bu da linki
  • öncelikle kendilerinin en sevdiğim ve beğenerek takip ettiğim türk podcast ağı olduğunu belirterek başlayayım. ancak bazı sorularım, bazı sorunlarım var kendileriyle alakalı. naçizane düşündüklerimi yazayım buraya. belki aranızdan dönüş yapan olur.

saat farkı tabii ki göz bebeğimiz ancak çok belirsiz durumlar oldu. örneğin 2010’lar retrospektifi neden devam etmedi? bir stüdyo kurulduğunu görmüştüm twitterdan. videolu bir içerik (youtube için) gelmesini bekledik ama hiç bi şey çıkmadı. ben twitter kullanmıyorum ama arada açıp bakıyorum haber var mı diye o derece takipteyim. birde 5-6 yıl kadar geri gidip saat farkı tüm podcastleri dinledim. eskiye dönüp off sezon hamlelerinin değerlendirmelerini duymak falan hoşuma gidiyor. bu arada baya yanıldığınız konular oluyor sesli gülüyorum bazı yorumlara. ancak 2016 finalleri için hiçbir şey bulamadım. yapmadınız mı, yaptınız sildiniz mi anlamadım. bir de söylemeden geçemicem ‘tyler zeller’ın elleri yumuşaksa antetokounpo’ya masaj yapsın’ esprisi aklıma geldikçe hala gülerim.

lucky weed ise beni daha çok rahatsız etmeye başladı son dönemlerde. sadece son podcastten örnek vereyim şu minvalde bi soru vardı ; ‘memphis’in picki boston’da her galibiyette celtic’te olan pick değer kaybediyor ne düşünüyorsunuz ?’ gibi bişeydi. fed; memphis’in son draftta 2. sıradan seçtiğini biliyor, bu yıl 17’ye düşeceğini de biliyor. çocuk kandırır gibi ha play-offa girmiş ha girmemiş 15. sıra ile 17. sıra arasında pek fark yok diyor. kings ve memphis pickleri biraz celtic içinde gezdi çünkü son yıllarda.bu kadar celtic korumacılığı danny ainge fanlığına lüzum yok. rahat ol olm. amk play-off yapacakları tuttu ibnelerin falan de. ya da içinden her ne geliyorsa. yoksa mart kedileri falan zaten kaçırmıyorum da blogta yazdığın tüm çaylak yorumlarını okudum. türkçe kaynak olarak çok iyi işler yapıyorsun çok beğeniyorum.

tottilerdeki abiler allah aşkına beşiktaş’ı 10 dk konuştuk gs 8 dk konuştuk geyiğini arada sırada yapmayın. hepimiz anlıyoruz beşiktaş’a fener’e geçtiğinizde modunuzun nasıl düştüğünü, 45 dk da konuşsanız gs gibi bir çok konuyu konuşamayacağınızı, sikindirik konularla ve bir şeyler hatırlamaya çalışmakla o süreleri doldurduğunuzu. severek dinliyoruz zaten siktir edin bu konulara laf yapan tipleri.

ayrılan podcastler neden ayrıldı? dünyanın en güzel logosuna sahip 76ers podcastine az çok neden yolların ayrıldığını tahmin ettiğim roket takımına veya owlcast’e ne oldu abi? fk report? ufak bi açıklama yapsaydınız merak içinde kalmasaydık. fk 2 yaşında kaydında bi minik değindi koray gök o kadar benim bildiğim.

ötekiler, yaşasın bağzı filmler, ne var new york, yeni çıkan ufc podcastini tüm emergency podcastlerini saymayacağım bir çok kaydı hatta açık mikrofonun bile %90’ını dinlemişimdir, dediğim gibi genel anlamda çok beğeniyorum. belki sorularıma cevap gelirse sağdan soldan buraya editlerim.
  • kısayolu f12 dir.
  • podcastleri kendini dinleten,fanatiklerden kurtulursa daha da dinletecek olan kanal.

geçen birini dinliyordum kıyıcı diye hitap ettikleri çok zeki bir arkadaş var ,gs' nin kötü oyununu ali koç'un açıklamalarına bağladı.ali bey'in açıklamalari f.terim ve oyuncuları etkilemiş jadlsncpsnflg.

muhteşem futbol ordinaryüsü kıyıcı bu akşamki 6-0 lık madrid yenilgisini neye bağlıyor acaba çok merak ettim.*
  • geçen yıllarda alt üst yaptıkları videolara denk gelmiştim. gereksiz yerde gereksiz ve sakil gülmeleri beni benden aldı. ayrıca derinliği de yok. ben bile daha iyi bilebilirim.
  • ötekiler adıyla yayınlanan bir podcastleri var ben böyle seviyesiz ve içi boş bir podcast daha önce görmedim. küfür etmekten herhangi bir bilgi sunamıyor mikrofon başında bulunan arkadaşlar. amacım, lakers - clippers maçı sonrası kaçırdığım herhangi bir gelişme vardır diye dinlemekti oysa.
  • oluşum olarak bir çok podcasti sonlandırma kararı almışlar. henüz dinleyiciye bunu bildirmediler. bir kaç yayının arasında ufak bir bilgi gibi verdiler. grid, mart kedileri ilk gözüme çarpanlar. buradaki saçmalık şu, dinleyen binlerce insan varken neden özellikle bazı programlar kaldırıldı.

bu çocukların yıllardır emeği var, doğru düzgün teşekkür edildi mi? koray ekibin futbol tarafı lideri aras da basketbol tarafı lideri belli ki. ikisi de çok samimi insanlar gibi gözüküyor en azından düzgün bir açıklama yapmaları gerekirdi
  • (bkz: #96575530)
  • türkiye’nin ilk türkçe podcast sitesidir.

senden benden yakışıklı yapılar -mimari temalı podcast-

saat farkı -nba-

tottiler messiler -futbol temalı-

zugzwang -satranç-

ve ismini bilmediğim film podcastlerini severek takip ediyorum. benim pek ilgim olmasa da sanırım formula 1 ile alakalı podcastlerde yapılıyor. güzel goygoy dönüyor bir inceleyin derim
hesabın var mı? giriş yap