şükela:  tümü | bugün
  • 3-4 seferdir lens solüsyonu aldığım ve çok memnun kaldığım sitedir. bio true'nin 2 büyük şişesi 24 liraya geliyor. miadlarını ve orjinalliklerini de kontrol ediyorum her defasında bir sıkıntı çıkmıyor. başka bir şey almadım siteden ama en iyi solüsyon bana göre bio true, kullanan varsa faydası olur diye düşünüyorum bu bilgi. piyasadaki en iyi fiyat bayağı araştırdım.
  • şu adreste faaliyet gösteren e-ticaret sitedir. 4 yıl önce bioxcin almıştım, sırma saçlı oldum desem de inanmayın, ama tabi bu bioxcin üreticisiyle aramda olan bir mevzu, farmasaglik.com'u mevzuya karıştırmayım.
  • 18.10.2016 tarihi itibariyle türkiye ilaç ve tıbbi cihaz kurumunun kararıyla kapatılan internet sitesidir.

eski müşterisi olarak açtım sordum, bi üründe "anne sütü artırıcı" yazmışlar, bu da endikasyona giriyormuş, endikasyon yasakmış, kapatmışlar. açılması 1 hafta sürermiş. web sitesinde de şu yazıyor:

"bu internet sitesi (http://farmasaglik.com/)
    aşağıdaki karara istinaden 5651 sayılı kanun uyarınca erişim sağlayıcıları birliği tarafından erişime engellenmiştir. (test)

* sağlık bakanlığı türkiye ilaç ve tıbbi cihaz kurumu'nin 13-10-2016 tarih ve 18816847-000-130084 sayılı kararı"