şükela:  tümü | bugün
  • adresi çayyolu mah.2678.sok.no:11 çankaya ankara olan alışveriş sitesi. bazı ürünler hakikaten çok uygun.sitenin yönetimi eczacılık ve kozmetik sektöründe tecrübeli eczacılar tarafından yapılmaktaymış :)
  • 4-5 kere solgar ürünlerini piyasadan daha ucuza aldığım ve aynı gün kargo ile hiç bir zaman mahcup etmemiş güzel bir firmadır. güvenebilirsiniz.
  • 15 senede hala site tanıtıp link vermeyen sığır suserlerin varlığını gösteren başlıktır. hayrına vereyim ben
  • bebek mamaları teslim sürelerini merak ettiğim site. ulan bebek maması alırken bile sitelerin ''ürün tedarik aşamasında'' uyarısına denk gelemeyeceğim site yok mu şu ülkede.
  • dün itibariyle vermiş olduğum siparişim bugün elime ulaştı. tester talep etmiştim ne yazık ki hiç göndermemişler. la roche posay siparişi vermiştim, gayet başarılı ve iyi paketlenmiş sorunsuz bir şekilde teslim aldım. diğer sitelere göre fiyatları gözle görülür derecede uygun ve çok hızlı. ilgilenenlere duyurulur.
  • cildim sorunlu olduğu için sürekli la roche posay effaclar gel kullanıyordum ve eczanedan aldığım fiyatlar fahiş gelince internetten farmareyon'u keşfettim

internetten sık sık alışveriş yapan biri olarak söyleyebilirim ki tek kelimeyle sorunsuz alışveriş!

ürünlerin diğer internet sitelerindeki fiyatlara göre gözle görülebilecek derecede ucuz olmasının yanı sıra, aynı zamanda inanılmaz hızlılar. siparişlerin ankara'dan istanbul'a kargolandığını düşününce insanı şaşırtıyor doğrusu!

bu arada şuan la roche posay ürünlerinde %30 indirim mevcut, ilgililere duyrulur
  • az once solgar siparis ettigim internet sitesi. en ucuz burasi satiyordu, yorumlar da fena gozukmuyor. umarim ben de pozitif yorum yapan kitleye katilabilirim.

carsamba gecesi verdigim siparis cuma oglen elimdeydi. odeme onayindan kargo verilene kadar her adimda mail ile haber verdiler, oldukca hosuma gitti. guvenilir sitelerime bir yenisi daha eklendi.

aralik 2016 duzeni: 20 aralik gecesi verdigim siparis 22sinde teslim birimine ulasti(bizim buraya oglen geldikleri icin o gun gelemedi), 23unde de elimdeydi.
  • çekinerek de olsa alışveriş yaptığım e ticaret sitesi. öğlen verdiğim sipariş eft yapmama rağmen ertesi gün öğleden sonra kapıma kadar geldi. yanında bir de klas bir markanın duş jelini hediye olarak göndermişler. ürünlerinin orjinallik durumu ile alakalı kontrolleri http://www.titck.gov.tr/ sitesinde yapacağım. sakat bir durum olursa editlerim.

olumlu edit: ikinci alışverişimi de sorunsuz gerçekleştirdim. uygun fiyat sürekli stok hızlı kargo. acaba mı lan dedim ve araştırdım. siteden çevrimiçi sordum necisiniz siz diye. ankara dışkapı da merkez eczanesi olarak da faaliyet gösteriyoruz dediler. eczaneyi aradım ve teyit ettiler bu sitenin ürünlerini sağladıklarını. sanırım iki farklı firma lakin in organik olarak birbirlerine bağlı. görüştüğüm bayan sitede satılan ürünleri aynı fiyattan eczaneden verebileceğini söyledi. bunun sebebini alımlarının çok yüklü olduğu ve fiyatlarının bu yüzden diğer firmalardan ucuza geldiğini söyledi. elbette itimat meselesi lakin ben ikna oldum ve içim rahatladı. ankaraya gidincede bir çaylarını içmeye giderim. tavsiye edilir.
  • buradaki entrylere göre korkarak üye olup ilk defa sipariş verdiğim, ürünlerin fiyatları internetteki emsallerine göre çok daha uygun websitesi.

%50- %40 indirimleri görünce ürünlerin son kullanma tarihlerinden şüphelenmiştim ama tarihler normal, kargolama hızlı, bir de le petit marseillais'in duş jelini hediye göndermişler.

benim gözümde dermokozmetik.com ve dermoeczanem.com'un papucunu dama atmıştır.
  • perşembe günü öğleden sonra eft yapmama rağmen dün sabah kargomun geldiği firma. ankara merkezli anladığım kadarıyla. bu sıralar oldukça fazla indirim var, dileyen kullanabilir.