şükela:  tümü | bugün
  • adresi çayyolu mah.2678.sok.no:11 çankaya ankara olan alışveriş sitesi. bazı ürünler hakikaten çok uygun.sitenin yönetimi eczacılık ve kozmetik sektöründe tecrübeli eczacılar tarafından yapılmaktaymış :)
  • 4-5 kere solgar ürünlerini piyasadan daha ucuza aldığım ve aynı gün kargo ile hiç bir zaman mahcup etmemiş güzel bir firmadır. güvenebilirsiniz.
  • 15 senede hala site tanıtıp link vermeyen sığır suserlerin varlığını gösteren başlıktır. hayrına vereyim ben
  • bebek mamaları teslim sürelerini merak ettiğim site. ulan bebek maması alırken bile sitelerin ''ürün tedarik aşamasında'' uyarısına denk gelemeyeceğim site yok mu şu ülkede.
  • dün itibariyle vermiş olduğum siparişim bugün elime ulaştı. tester talep etmiştim ne yazık ki hiç göndermemişler. la roche posay siparişi vermiştim, gayet başarılı ve iyi paketlenmiş sorunsuz bir şekilde teslim aldım. diğer sitelere göre fiyatları gözle görülür derecede uygun ve çok hızlı. ilgilenenlere duyurulur.
  • dün solgar ve vichy siparişi verdim. bugün teslim ettiler vay be bu ne hız. bundan sonra sizdeyim merak etmeyin.

hediye de göndermişler çok sevdim bu siteyi:)
  • az once solgar siparis ettigim internet sitesi. en ucuz burasi satiyordu, yorumlar da fena gozukmuyor. umarim ben de pozitif yorum yapan kitleye katilabilirim.

carsamba gecesi verdigim siparis cuma oglen elimdeydi. odeme onayindan kargo verilene kadar her adimda mail ile haber verdiler, oldukca hosuma gitti. guvenilir sitelerime bir yenisi daha eklendi.