şükela:  tümü | bugün
  • adresi çayyolu mah.2678.sok.no:11 çankaya ankara olan alışveriş sitesi. bazı ürünler hakikaten çok uygun.sitenin yönetimi eczacılık ve kozmetik sektöründe tecrübeli eczacılar tarafından yapılmaktaymış :)
  • 4-5 kere solgar ürünlerini piyasadan daha ucuza aldığım ve aynı gün kargo ile hiç bir zaman mahcup etmemiş güzel bir firmadır. güvenebilirsiniz.
  • 15 senede hala site tanıtıp link vermeyen sığır suserlerin varlığını gösteren başlıktır. hayrına vereyim ben
  • bebek mamaları teslim sürelerini merak ettiğim site. ulan bebek maması alırken bile sitelerin ''ürün tedarik aşamasında'' uyarısına denk gelemeyeceğim site yok mu şu ülkede.
  • dün itibariyle vermiş olduğum siparişim bugün elime ulaştı. tester talep etmiştim ne yazık ki hiç göndermemişler. la roche posay siparişi vermiştim, gayet başarılı ve iyi paketlenmiş sorunsuz bir şekilde teslim aldım. diğer sitelere göre fiyatları gözle görülür derecede uygun ve çok hızlı. ilgilenenlere duyurulur.
  • dün solgar ve vichy siparişi verdim. bugün teslim ettiler vay be bu ne hız. bundan sonra sizdeyim merak etmeyin.

hediye de göndermişler çok sevdim bu siteyi:)
  • cildim sorunlu olduğu için sürekli la roche posay effaclar gel kullanıyordum ve eczanedan aldığım fiyatlar fahiş gelince internetten farmareyon'u keşfettim

internetten sık sık alışveriş yapan biri olarak söyleyebilirim ki tek kelimeyle sorunsuz alışveriş!

ürünlerin diğer internet sitelerindeki fiyatlara göre gözle görülebilecek derecede ucuz olmasının yanı sıra, aynı zamanda inanılmaz hızlılar. siparişlerin ankara'dan istanbul'a kargolandığını düşününce insanı şaşırtıyor doğrusu!

bu arada şuan la roche posay ürünlerinde %30 indirim mevcut, ilgililere duyrulur
  • az once solgar siparis ettigim internet sitesi. en ucuz burasi satiyordu, yorumlar da fena gozukmuyor. umarim ben de pozitif yorum yapan kitleye katilabilirim.

carsamba gecesi verdigim siparis cuma oglen elimdeydi. odeme onayindan kargo verilene kadar her adimda mail ile haber verdiler, oldukca hosuma gitti. guvenilir sitelerime bir yenisi daha eklendi.

aralik 2016 duzeni: 20 aralik gecesi verdigim siparis 22sinde teslim birimine ulasti(bizim buraya oglen geldikleri icin o gun gelemedi), 23unde de elimdeydi.
  • çekinerek de olsa alışveriş yaptığım e ticaret sitesi. öğlen verdiğim sipariş eft yapmama rağmen ertesi gün öğleden sonra kapıma kadar geldi. yanında bir de klas bir markanın duş jelini hediye olarak göndermişler.ürünlerinin orjinallik durumu ile alakalı kontrolleri http://www.titck.gov.tr/ sitesinde yapacağım. sakat bir durum olursa editlerim.
  • verdiğiniz siparişi en kısa sürede güzel bir paketleme yaparak ve kargo ile ilgili bir sürü detayıyla tarafınıza gönderen, fiyatlarıyla bir çok üründe piyasadaki en uygun fiyatı sunan güzide kozmetik sitesi. yalnız sepet ile ilgili geliştirilmesi gereken yanları var. mesela daha sonra satın almaya karar verdiğiniz ürünlerden bir liste oluşturup sepete eklediniz, bir gün sonra gelip baktığınızda stok durumundan bağımsız olarak sepeti sıfırlanmış olarak görebilirsiniz. dahası, alışveriş anında sepetime eklediğimden emin olduğum ve kargoda gelmesini beklediğim bir ürün paketten çıkmamış, sipariş notuna baktığımda o ürünün sepetten bir şekilde çıkmış olduğunu görmüşlüğüm var. tavsiyem buradan sipariş vereceksiniz en son özette kalem kalem ne aldığınıza bir daha bakmanız.

edit: müşteri temsilcisini aradım sepetle ilgili sıkıntılarının olduğunu doğruladı. an itibariyle sitesi de çökmüş durumda. müşteri memnuniyeti için kargo ücreti olmaksızın ürünü alabilmemi sağlaması gerekirdi. ödeme sırasında da site çökmediği için ucuz yırttım diyebilirim. daha başka alternatiflere de bakmak lazım farmareyon yine de vasat üzeri bir kalite sundu.

edit 2: üstelik 150 lira üzerine le petit marseillais duş jeli hediyesi varmış ve o sepetten çıkan ürünle birlikte 150 yi geçiyordu sepetten çıkınca ikisinden birden olduk. müşteri temsilcisi müdahale edemediklerini söylüyor, o halde kötü niyetli bir sistemleri olduğunu kabul edip bir daha alışveriş yapmamayı düşünüyorum. ne demek amk yani sisteme müdahale edemiyorum lan, ne iş yapıyorsun arkadaşım sen orda? siktir aradan çekil ben makineyle konuşayım o zaman, demek mükerrer çekim yapsa yine sisteme müdahale edemeyecek?