• bir ekşi sözlük yazarı.
  • bu ben oluyorum galiba.
  • belki yanlışları vardır hayatında, belki kötü şeyler de yapmıştır, belki yanlış fikirlere sahiptir bilemeyiz.

fakat bu adam bir vegan olarak, bunun savunucusu olarak, vicdan sahibi olduğunu -vicdan sahibi olmak en temel insani vasıflardan biri ve bunu insanlık olarak kaybediyoruz- burada gösteriyor ve kendisine büyük saygı duyuyorum. böyle bir ülkede, böyle zor bir misyon üstlenmiş ve hiç ihtiyacı olmadığı halde. ihtiyacımız olan insanlar toplum olarak böyle insanlar işte.
  • taze vegan. çenebaz sözlük kişisi. neşesini ve kelimelerini hiç kaybetmemeli. "yapabilir miyim?" sorusuyla başlayıp kısacık bir sürede interneti altına üstüne gelip veganlık konusunda donanımını arttırması takdire şayandır. veganlığa ilgi duymak matrix'te kırmızı hapı yutmak gibidir. bir kere gerçekleri gören geri dönemez. işte bu arkadaşım da "hapı" yutmuştur.*
  • iyi ki o gün mesaj atmışım da bu vesileyle tanışmışz dediğim, tanıdığım en ilginç insanlardan.
  • müzik zevkiyle hayat tarzıyla duygusallığıyla matraklığıyla beni benden almış henüz çok zaman geçmemiş olsa da sylara sığacak sohbetler yaptığım yazar. veganlık konusunda gizli misyoner olduğunu düşünüyorum beni de acabalara soktu çünkü.dolaptaki sucuğum bitsin düşünürüm.. parmakla sayılacak şeyler dışında henüz hiçe yakın zıtlığımız var. resmen ikiz gibiyiz.

kısacası uzun yıllar etrafımda ne sıfatla olursa oldun bulunmasını istediğim ender insanlardan bir tanesi.
  • (#64748895) numaralı entry ile gerçek anlamda takdirimi kazanmış olan bilgili, iletişime açık ve alçak gönüllü bir yazar. teşekkürü kendisine borç biliyorum.
  • hiç tanımadığı birinin gününün güzel bitmesini sağlayabilen, gülümsetebilen, iyi bir insan olduğuna inandığım, vejetaryenlikle ilgili sağlam bilgilere sahip bir yazar. umarım hayat da onu hep ansızın gülümsetir.
  • canan karatay'a fatality çeken, kadının ekmeğiyle oynayan, predatör vegan.
    ilgili entry: (bkz: #76994778)
hesabın var mı? giriş yap