• beşiktaş'ta gerçekleşen bugünkü patlamanın kökenini gezi'ye bağlayan saray pokemonu. üstelik bunu iki defa tekrar ederek tüm bu terör sürecinin gezi ile başladığı söyledi, başkanlık yalaması yapmaya geldiği cnn'deki programda. ne veriyorlar lan sana? kaça yapıyorsun işini!
  • son dönem terör eylemlerinin gezi olayları ile başladığını iddia eden ve bunun altını çizme gereği hisseden gereksiz.
  • nasıl kötü bir herif, nasıl, nasıl..

manipülasyon böyle bir şeydir işte. çaktırmadan (tarafsız görünmek şarttır elbette ki) yorumunuza bir öge eklemeniz, dile geldiğiniz o öge ile terörü ilişkilendirmeniz, yani o kadar cibiliyetsiz... filan olmanızı gerektirir.

"bu tür terör olayları gezi'den başlayıp 15 temmuza uzayen" diye başlıyor biraz önce olan beşiktaş patlamasını yorumlamaya cnnturk'de. tetikte olacakmış devlet. gezi olaylarıyla başlamış.

sorsan tarafsız anketçi.

kalıbına tüküreyim ben senin.

not: bu herif andy-ar şirketinin başkanı. yordamalarını dinlerken aklınızda olsun.

bu arada bir huzur operasyonu vardı. sahi n'oldu o tepede uçuşan helikopterler? bulamadı mı suçluyu canım?
  • hayatımdaki en büyük utancı bana yaşatmış, enteresan olan hocadır.. yıl 2007 , haziran ortası falan borçlar özel finali var... o kadar stresliyim ki sınavdan 2 saat önce gelmişim okula, hatta anfinin önünde pusuya yatmışım arkalardan sağlam bi yer kapayım diye.. nese efendim gözetmenler gelir , kağıtlar dağıtılır, imza föyü imzalanır falan filan derken sınav başlar...

ancak sınavın başlamasıyla beraber feci bi stres basar ama çook feci, hiç bişi hatırlayamıyorumdur.. takıldığım soru (bkz: finansal kiralama) ile ilgili.. hani olur ya bazen , her şeyi çok iyi bilirsiniz ama aklınıza bi türlü gelmez, ama konunun başlığına bi baksanız bülbüller gibi şakıyacak, aslanlar kaplanlar gibi yazacaksınızdır... normalde gözetmen talimatlarıyla sıranın üstüne çıkarılan notlar o gün gözetmenlerin de uyarmamasıyla sıra altında kalmıştı.. ve ben en arka sırada oturmaktaydım.

elim hafifçe aşağı doğru kaydı, konuya geldim , ilk cümleye 1-2 sn. baktım, her şey aydınlandı... tabi o gazla hemen yazmaya başladım. neden sonra içime mi doğdu nedir şöle kafayı kaldırıp kürsüye doğru baktım.. bi de ne göreyim?

faruk hoca yürümeye başlamış.. tabi ben " oha lan nerden görcek paranoyak oldm iyice" diyerek kafamı tekrar kağıda gömdüm ama içime düştü kurt bi kere.. bi kaç sn sora tekrar kafayı kaldırdım faruk hoca hala bana doğru geliyo... tabi bu arada kan parmak uçlarımda toplanmaya başlamış..

son kez baktığımda faruk hoca yanımdaydı.. kan ise beynimi doldurmuştu bu sırada.. kafayı hafifçe sıranın altına eğdi ve olan oldu..

faruk hoca- bu ne????

legem- hocam unutmusum ben onu heralde galiba sanırsam???

faruk hoca- ( kükreyerek) bir daha asla böyle bişi görmicem yoksa atarım sınıftan, alırım kağıdını anladın mı beni?

legem- (efsane söz öbeğini burda kullanır işte)- hocam kusura bakmayın isteyerek olmadı??

faruk hoca- ?!?!?!

arka sıra olduğu gibi kopar bu cevap üzerine....

merak edenler için söyliyeyim sınavdan çıkarken faruk hoca kağıdıma ufak bişiler çiziktirdi..

o gün bu gün borçlar özel hala duruyo..

hatta bugün sınavına girildi yine..

ve galiba sınavdan yine çakıldı...

arz ederim hocam, nolur ruhumu serbest bırakın artık!!!

edit: insan kopya çeker de isteyerek olmadı der mi?? beceriksizim beceriksiz...
  • fetö'cü olduğu eski tweetleriyle tescil edilmiş bir adet numune.

savcıları göreve çağırıyorum.

https://twitter.com/…umay/status/807693855814537217
  • 13 mayıs tarihinde teke tek programında, kararsizlari dağıtınca muhalefet maksimum yüzde 45, ince yüzde 22 alır, akşener 4. olur diyen manupulator. kayıtlarda dursun bakalım rezilliğini hatırlatmak üzere 25 haziranın ilk saatlerinde.
  • daha patlama nerede, nasıl, kime karşı yapıldı belli değilken patlamanın sorumlusu olarak gezi olaylarını gösteren cahil kişi. sanıyorum kimden para alıyorsa ona göre araştırma sonucu hazırlıyor.
  • gezi olaylarıyla alakalı açıklama yapma gereği hissetmesinin tek nedeni tutuklamaların ucunun kendisine dokunmasını istememesidir. 7 haziran seçimleri öncesi akp'ye muhalif gibi duran muhafazakarlardan birisidir kendisi zira. tahminimce içeri alınma korkusu vardı. o da fırsat gelmişken kullanayım dedi. yaptığı tek şey insanların hayatını kaybettiği bir olaydan kendine ekmek çıkarmak, kendini güvene almak...
  • kansız pezevengin tekidir. fazla üzerine konuşmaya değmez. bir diğeri için

(bkz: burhan kuzu)
  • 10 aralık istanbul'daki patlamaları,"bu olaylar gezi parkıyla birlikte başladı ve sürekli devam ediyor..." diye yorumlayan şahıs.tabii tanıma şahıs yazıyorum ama siz onun ne olduğunu anladınız.
hesabın var mı? giriş yap