şükela:  tümü | bugün
 • ankara katliamını canlandıran öğrenciler için " keşke gerçek olsa " yorumunu yapan dha muhabiri.

  https://www.evrensel.net/…irmasina-gercek-olsa-dedi
 • 'keşke gerçek olsa' dediği şey, yani o sırada orada katliama sebep olan bir patlama gerçekten olsa, kendisi de zarar görecektir. farkında değil, belki kolu bacağı kopacak belki ölecek. bakınız bu, nefretin insanları nasıl kör ettiğini gösteren çarpıcı bir olaydır. ayrıca ankara katliamında yüzlerce insan öldü bu utanmaz paylaşımı yaparken hiç mi vicdanı sızlamaz insanın, nefret insanın sadece gözünü değil vicdanını da kör ediyor.

  tanım: haberleriyle değil, çiğliği ile gündeme gelmiş 'muhabir' daha önce de trafik kazaları önünde gülümseyerek özçekim yapmıştır.
 • dha tarafından görevine son verilmiş
 • evet gazeteci taraftır ama tarafını vicdanının sesini dinleyerek belirleyecektir. gazeteci vicdan sahibi olmalıdır. art niyet taşımıyor diyenler olmuş ama o zaman neden tüm sosyal paylaşım hesaplarını kapattı. açık bir nefret suçu. tüm ülkenin birlik olduğu ortak hissettiği bir acıda yapılmayacak bir hareket...
 • ankara katliamını bir tyatro gösterisi şeklinde canlandıran öğrencilerin yerdeki fotoğraflarını çekip instagram hesabından "keşke gerçek olsa" şeklinde paylaşan kötü insan.
  başkasının/başkalarının ölmesini dileyebilecek kadar vicdansız "sözde" bir gazeteci.
  haberi bugün gördüm ve toplumsal bölünmenin bu çıplak gerçekliği karşısında bir kez daha kahroldum.
  ne ara bu kadar nefret doldun, sana bu nefreti hangi okullar aşıladı?
  hiç mi ufkunu geliştiremedin sen ey zavallı insan?
  insanlıktan bahsedebilir miyiz ki acaba?
  faruk kıyak! nedir senin derdin?

  sakın unutmayın, hiç unutturmayın bu ismi ekşisözlük camiası!..
 • igrenc düşüncelerinin karşılığı olarak işinden olmuştur. hayalinde bedenlerinin bombalarla parlacalanmasi olan bir adam için aslında tam bir karşılık bile değil. hayatının bir bölümünde nefret söylemine uğrarsa ne tür bir suç işlediğini vicdani olarak anlar.

  https://tr.sputniknews.com/…27-dha-10-ekim-muhabir/