şükela:  tümü | bugün
 • zaman gazetesi'nde politik yazılar yazan, eğer "genç sayanlar" diye bir grup çıkarsa, genç sayılabilecek bir gazeteci-yazar.
 • fethullah gülen'in hayatını anlatan bir kitabı 2008 eylülünde doğan kitaptan yayımlanmıştır. oldukça taraflı olduğunu belirtmem gerek. gülen'in 1980 sonrası izmir sıkı yönetim komutanlığınca aranmasındaki ayrıntılar, kimlerin yardımı vasıtasıyla devletin elinden kaçtığı noktaları dikkat çekicidir. mercan'ın kitabının en ilgi çekici tarafı nihayetinde böylesine taraflı bir yayını yayımlayan doğan yayıncılığa aittir.
 • ne kadar çapsız bir gazeteci olduğunu ahmet şık ile nedim şener in tutuklandığını verdiği demeçlerle ispatlayan zat. elinde tuttuğu sarı basın kartıyla, 13 bin kişide sarı basın kartı olduğunu belirterek, kendisinin ak olduğunu bazılarının karanlık olabileceğini ima eden, ancak memlekette 13 bin kişi arasında kaç kişinin ulusal medyada haber yapan, özellikle bu kadar ses getiren haberler yapan gazetecinin olduğunun farkında olmayan bakar-kör gazeteci.
 • habertürk tv'deki tartışma programında oktay ekşi'nin karşısında süt dökmüş kediye döndü.
 • yeni gözde.

  bugünlerde envai çeşit haber kanalında çıkıp, yancılık, yandaşlık yapıyor, ortalığı yumuşatıyor, ergenekon'u çatır çatır savunuyor, her şüpheli hakkında yargılama yapmışçasına karar tesis ediyor. tam da şu anda mesela cnntürk'te "zekeriya öz'ün bu şekilde görevden alınması gerekmiyordu, yeterince nazik değil, özensiz bir tavır, keşke haziran kararnamesi beklenseydi..." şeklinde sitemkar cümleler etmekte...

  çok çalışıyor bu çocuk, azimliii.
  geleceği parlak.

  sözüm, bu arkadaşa yeteri kadar önem vermeyen ekşi yazarlarına...
  o çocuk bu kadar didinsin, uğraşsın, başlığında 9 tane entry olsun... yazık değil mi? kâle mi almıyorsunuz, hor mu görüyorsunuz?
  görün bakın, yakın zamanda çoook yükselecek, hepimize tepeden bakacak.
 • karşısında çok bilgili olmasına gerek yok, akl-ı selim sahibi bir kişi olduğunda bilgisizliği paçasından akan eleman.

  diyor ki, "zekeriya öz'ün bu davadan alınması yanlıştır, en azından yeni iddianame beklenmeliydi"

  şimdi arkadaş, ilk iddianamesi fiyasko olan zilyon tane hukuki hata içeren bir davada, ilk iddianameye dayanılarak "tutuklu" olan bir sürü adam var neyin beklemesi? ondan sonraki 2. iddiname çok az daha özenli hazırlanmış, 3. iddiname ilk iddianameden komik. şimdi 4. iddianame hazırlanıyor. arkadaş, bu kafayla ne operasyon biter, ne iddianamelerin sonu gelir ne de davanın.

  bir de dava sekteye uğrayacakmış, davayı bilmeyen bir savcı gelecekmiş yeniden falan.

  arkadaş bu kadar cühela işte. ergenekon davası'nı yürütecek olan savcı fikret seçen hali hazırda zaten bu davadaki 3 savcıdan biriydi. zekeriya öz daha etkindi ancak, bugün bu davanın sanığı birçok kişinin ifadesini fikret seçen almış, dava sürecinde mahkeme salonunda hazır bulunmuş ve iddia makamı olarak mütalalarda bulunmuştur.

  balyoz hakimlerinin davanın duruşmasına 2 gün kalan görevden alınmasını ise "efendim başlamamış bir dava olduğu için sorun olmaz" demiştir. ulan o duruşma 143 sonraya mahkeme heyeti halı saha maçı yapsın, kırlarda dolaşsın diye mi verildi? düşünme kapasiten bu kadar mı?

  bir de adam kendisine "gazeteci-yazar" diyor.

  bu adam yazarsa, yemin ederim gram bir yerden faydalanmadan ansiklopedi serisi yazarım tek başıma...
 • trt haber kanalında yayınlanan, sivas katliamı'nın suçunu alevilere ve aziz nesin'e atan faili meçhul programının yönetmeni ve metin yazarı.

  ne kadar ... bir isim olduğunu benden önce girilen entry'lerden görebilirsiniz. trt bu arada devlet kanalı.