• bir bir ki.
    bir bir ki..
    bir bir kii..

davul gidiyor geliyor, gitar olduğu yerde kalıyor, basa selam çakıyor, ordan klavye araya giriyor.sonra robert smith bir şeyler söylüyor, ekseriyetle fascination street, diyor..

yine güzel, uzuuun bir intro.. ardından gelen lets hit opening time down own your fascination street!

kömür gibi yanıyorum!!
  • efendim, disintegration'da yer alır, ortalarda bir yerde. en iyi cure bestesi olduğuna inanıyorum. guitar hero: warriors of rock'da da bulunması ve tabi ki oynarken göz yaşları döktürmesi doğaldır.
  • birçok farklı gitar riffinin 1 arada ve 1 1i ardına şahane kullanıldığı bir cure şarkısı.
    cureun amerikadaki ününün doruk noktasına ulaştığı single olmuştur.
    feci vasat 1 klibi vardır. sadece çalarlar.
    simon'ın kafasında lovesongun klibinde de olan şapka vardır ve çalarken düşer gibi olurken simon düzeltir. (önemli detay)
  • gitarda flanger efektini merak edenlere dinlemesi tavsiye edilen sarki.
  • aynı anda hem hüzünlü, hem huzurlu hissettiren the cure şaheseri.
  • aklımda, yağmurdan ıslanmış kaldırımları yaz gecesinin sıcaklığında kururken çıkan buğuda dağılan parlak neon ışıkları ile dönüp duran şarkıdır..
  • girişteki basslarıyla, gitarın telini bir kulağımdan sokup öbür kulağımdan çıkartıyor adeta amına koduğumun şarkısı. başka gruplarda bulunamayan karizmasıyla the cure'un "fascination street'te ayık olun" adlı çalışması.
  • umay umay'ın severek dinlediğini düşündüğüm bir the cure eseri.
  • robert smith tarafından şifrelenmiş şarkıdır. yalnızca o söylediğinde şarkı güzeldir, kimse güzel coverını yapamaz. heyecan hiç eksilmez, insana "keşke biraz daha uzun olsa" dedirtir.
hesabın var mı? giriş yap